Kies een ander team :
Dames 1


Teamfoto


Arbitrage verplichting team
Datum Begintijd Team Tegen Scheids
30-11-2019 12:10 Meisjes A1 O.H.C. Bully MA2 Team , Isa  Veen , Cato  Lever
23-11-2019 10:15 Meisjes A1 HCQZ MA1 Team , Veerle  Zeller , Mylène  Bijman
9-11-2019 12:10 Meisjes A1 MHCZutphen MA2 Team , Pien van Sambeek , Julia  Geurts
28-9-2019 15:45 Meisjes A1 MHCBeuningen MA1 Fleur  Thijssen , Esther de Leijer
21-9-2019 12:10 Meisjes A1 HCM Arnhem MA1 Team , Josine  Kappelle , Nynke  Kappelle
7-9-2019 10:15 Meisjes A1 MHC Bemmel 800 MA1 Team , Rachel  Jansen , Lieke de Vries
 

Nog 17 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
9 feb !Oefenwedstrijd Push D1

12:45 uit route
11 feb !Oefenwedstrijd Wageningen D1

20:30 thuis
16 feb !Oefenwedstrijd Voordaan D1

12:45 uit route
20 feb !Oefenwedstrijd Helmond

20:30 thuis
27 feb !Oefenwedstrijd Eindhoven D1

20:30 thuis
1 mrt !Oefenwedstrijd Zwolle D1

12:45 thuis
8 mrt 5489 Schaerweijde D1

uit route
15 mrt 5662 A.M.H.C. Rood-Wit D1

11:45 12:45 thuis
22 mrt 6124 MHC Alliance D1

uit route
29 mrt 6355 Almeerse HC D1

11:45 12:45 thuis
5 apr 6746 Ring Pass Delft D1

uit route
19 apr 7046 Xenios D1

11:45 12:45 thuis
26 apr 7391 V.M.H.C. CARTOUCHE D1

uit route
3 mei 7739 HC Schiedam D1

11:45 12:45 thuis
10 mei 8023 HV Weert D1

11:45 12:45 uit route
17 mei 8650 HCQZ D1

uit route
24 mei 8719 MHC Amstelveen D1

11:45 12:45 thuis
9 thuiswedstrijden en 8 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ring Pass Delft D1 11 25 8 1 2 33 20 0
2 Almere D1 11 22 6 4 1 29 18 0
3 Union D1 11 21 6 3 2 25 12 0
4 Cartouche D1 11 21 6 3 2 24 15 0
5 Rood-Wit D1 11 18 5 3 3 24 21 0
6 Schaerweijde D1 11 17 4 5 2 22 14 0
7 QZ D1 11 14 3 5 3 24 24 0
8 Alliance D1 11 12 3 3 5 21 27 0
9 Xenios D1 11 11 3 2 6 22 28 0
10 Schiedam D1 11 9 2 3 6 20 29 0
11 Amstelveen D1 11 6 1 3 7 16 23 0
12 Weert D1 11 3 0 3 8 14 43 0

Uitslagenmatrix
  Schaerweijde D1Rood-Wit D1Union D1Cartouche D1Alliance D1Amstelveen D1Almere D1Weert D1Xenios D1QZ D1Ring Pass Delft D1Schiedam D1
Schaerweijde D1   1-1 2-2 4-2 5-1 1-1 2-3
Rood-Wit D1 0-2   2-1 3-4 5-3 3-0 2-2
Union D1 2-1   2-0 3-0 5-1 1-1 3-1
Cartouche D1 3-0   1-0 1-1 5-0 1-0
Alliance D1 2-2 2-3   4-3 3-2 3-4 1-3
Amstelveen D1 1-3 1-1   1-2 0-2 2-2 5-1
Almere D1 1-1 2-1 1-1   2-2 4-3 4-2
Weert D1 1-2 1-1 1-7   4-4 2-4
Xenios D1 1-3 1-4 3-1   4-3 0-1
QZ D1 3-3 1-1 4-2   1-2 4-2
Ring Pass Delft D1 2-2 4-3 2-0 2-1 6-0  
Schiedam D1 0-0 2-2 2-3 1-2 3-5  

Uitslagen
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
.. Xenios D1 Ring Pass Delft D1 4-3 Definitief
.. Cartouche D1 Almere D1 1-1 Definitief
.. Amstelveen D1 QZ D1 2-2 Definitief
.. Weert D1 Rood-Wit D1 1-2 Definitief
.. Union D1 Schaerweijde D1 2-1 Definitief
.. Schiedam D1 Alliance D1 1-2 Definitief
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
.. QZ D1 Xenios D1 4-2 Definitief
.. Schaerweijde D1 Amstelveen D1 4-2 Definitief
.. Rood-Wit D1 Union D1 2-1 Definitief
.. Alliance D1 Weert D1 3-2 Definitief
.. Almere D1 Schiedam D1 4-2 Definitief
.. Ring Pass Delft D1 Cartouche D1 4-3 Definitief
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
.. Weert D1 Almere D1 1-7 Definitief
.. Schiedam D1 Ring Pass Delft D1 3-5 Definitief
.. Schaerweijde D1 QZ D1 1-1 Definitief
.. Cartouche D1 Xenios D1 1-0 Definitief
.. Union D1 Alliance D1 3-0 Definitief
.. Amstelveen D1 Rood-Wit D1 1-3 Definitief
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
.. QZ D1 Cartouche D1 3-3 Definitief
.. Almere D1 Union D1 2-1 Definitief
.. Ring Pass Delft D1 Weert D1 6-0 Definitief
.. Xenios D1 Schiedam D1 0-1 Definitief
.. Alliance D1 Amstelveen D1 4-3 Definitief
.. Rood-Wit D1 Schaerweijde D1 0-2 Definitief
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
.. Schaerweijde D1 Alliance D1 2-2 Definitief
.. Amstelveen D1 Almere D1 1-2 Definitief
.. Union D1 Ring Pass Delft D1 3-1 Definitief
.. Weert D1 Xenios D1 4-4 Definitief
.. Schiedam D1 Cartouche D1 2-3 Definitief
.. Rood-Wit D1 QZ D1 3-0 Definitief
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
.. Xenios D1 Union D1 1-4 Definitief
.. Alliance D1 Rood-Wit D1 2-2 Definitief
.. Ring Pass Delft D1 Amstelveen D1 2-0 Definitief
.. QZ D1 Schiedam D1 4-2 Definitief
.. Cartouche D1 Weert D1 5-0 Definitief
.. Almere D1 Schaerweijde D1 1-1 Definitief
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
.. Rood-Wit D1 Almere D1 3-4 Definitief
.. Amstelveen D1 Xenios D1 0-2 Definitief
.. Weert D1 Schiedam D1 2-4 Definitief
.. Alliance D1 QZ D1 3-4 Definitief
.. Union D1 Cartouche D1 2-0 Definitief
.. Schaerweijde D1 Ring Pass Delft D1 2-3 Definitief
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
.. Almere D1 Alliance D1 1-1 Definitief
.. Schiedam D1 Union D1 2-2 Definitief
.. Ring Pass Delft D1 Rood-Wit D1 2-2 Definitief
.. Cartouche D1 Amstelveen D1 1-0 Definitief
.. Xenios D1 Schaerweijde D1 1-3 Definitief
.. QZ D1 Weert D1 1-1 Definitief
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
.. Amstelveen D1 Schiedam D1 5-1 Definitief
.. Schaerweijde D1 Cartouche D1 1-1 Definitief
.. Rood-Wit D1 Xenios D1 5-3 Definitief
.. Alliance D1 Ring Pass Delft D1 1-3 Definitief
.. Almere D1 QZ D1 4-3 Definitief
.. Union D1 Weert D1 5-1 Definitief
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
.. Schiedam D1 Schaerweijde D1 0-0 Definitief
.. Union D1 QZ D1 1-1 Definitief
.. Weert D1 Amstelveen D1 1-1 Definitief
.. Cartouche D1 Rood-Wit D1 3-0 Definitief
.. Xenios D1 Alliance D1 3-1 Definitief
.. Ring Pass Delft D1 Almere D1 2-1 Definitief
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
.. Schaerweijde D1 Weert D1 5-1 Definitief
.. Amstelveen D1 Union D1 1-1 Definitief
.. Almere D1 Xenios D1 2-2 Definitief
.. Alliance D1 Cartouche D1 2-3 Definitief
.. QZ D1 Ring Pass Delft D1 1-2 Definitief
.. Rood-Wit D1 Schiedam D1 2-2 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 8 MAART 2020
  Alliance D1 Schiedam D1 Sportparklaan
  Almere D1 Cartouche D1 Sportp. 'Klein Brandt'
  QZ D1 Amstelveen D1 Sportpark Staddijk
  Ring Pass Delft D1 Xenios D1 Sportpark 'Hof van Delft'
  Rood-Wit D1 Weert D1 Marienweide
  Schaerweijde D1 Union D1 Krakelingweg (Schaerweijde)
ZONDAG 15 MAART 2020
  Amstelveen D1 Schaerweijde D1 Startbaan (Amstelveen)
  Cartouche D1 Ring Pass Delft D1 Sportpark DuiveSteyn
  Schiedam D1 Almere D1 Sportpark HC Schiedam
  Union D1 Rood-Wit D1 12:45 Sportp. 'De Kluis'
  Weert D1 Alliance D1 12:45 Sportp. St. Theunis
  Xenios D1 QZ D1 12:45 Sportpark Sloten-Oost
ZONDAG 22 MAART 2020
  Alliance D1 Union D1 Sportparklaan
  Almere D1 Weert D1 Sportp. 'Klein Brandt'
  QZ D1 Schaerweijde D1 Sportpark Staddijk
  Ring Pass Delft D1 Schiedam D1 Sportpark 'Hof van Delft'
  Rood-Wit D1 Amstelveen D1 Marienweide
  Xenios D1 Cartouche D1 12:45 Sportpark Sloten-Oost
ZONDAG 29 MAART 2020
  Amstelveen D1 Alliance D1 Startbaan (Amstelveen)
  Cartouche D1 QZ D1 Sportpark DuiveSteyn
  Schaerweijde D1 Rood-Wit D1 Krakelingweg (Schaerweijde)
  Schiedam D1 Xenios D1 Sportpark HC Schiedam
  Union D1 Almere D1 12:45 Sportp. 'De Kluis'
  Weert D1 Ring Pass Delft D1 12:45 Sportp. St. Theunis
ZONDAG 5 APRIL 2020
  Alliance D1 Schaerweijde D1 Sportparklaan
  Almere D1 Amstelveen D1 Sportp. 'Klein Brandt'
  Cartouche D1 Schiedam D1 Sportpark DuiveSteyn
  QZ D1 Rood-Wit D1 Sportpark Staddijk
  Ring Pass Delft D1 Union D1 Sportpark 'Hof van Delft'
  Xenios D1 Weert D1 12:45 Sportpark Sloten-Oost
ZONDAG 19 APRIL 2020
  Amstelveen D1 Ring Pass Delft D1 Startbaan (Amstelveen)
  Rood-Wit D1 Alliance D1 Marienweide
  Schaerweijde D1 Almere D1 Krakelingweg (Schaerweijde)
  Schiedam D1 QZ D1 Sportpark HC Schiedam
  Union D1 Xenios D1 12:45 Sportp. 'De Kluis'
  Weert D1 Cartouche D1 12:45 Sportp. St. Theunis
ZONDAG 26 APRIL 2020
  Almere D1 Rood-Wit D1 Sportp. 'Klein Brandt'
  Cartouche D1 Union D1 Sportpark DuiveSteyn
  QZ D1 Alliance D1 Sportpark Staddijk
  Ring Pass Delft D1 Schaerweijde D1 Sportpark 'Hof van Delft'
  Schiedam D1 Weert D1 Sportpark HC Schiedam
  Xenios D1 Amstelveen D1 12:45 Sportpark Sloten-Oost
ZONDAG 3 MEI 2020
  Alliance D1 Almere D1 Sportparklaan
  Amstelveen D1 Cartouche D1 Startbaan (Amstelveen)
  Rood-Wit D1 Ring Pass Delft D1 Marienweide
  Schaerweijde D1 Xenios D1 Krakelingweg (Schaerweijde)
  Union D1 Schiedam D1 12:45 Sportp. 'De Kluis'
  Weert D1 QZ D1 12:45 Sportp. St. Theunis
ZONDAG 10 MEI 2020
  Cartouche D1 Schaerweijde D1 Sportpark DuiveSteyn
  QZ D1 Almere D1 Sportpark Staddijk
  Ring Pass Delft D1 Alliance D1 Sportpark 'Hof van Delft'
  Schiedam D1 Amstelveen D1 Sportpark HC Schiedam
  Weert D1 Union D1 12:45 Sportp. St. Theunis
  Xenios D1 Rood-Wit D1 12:45 Sportpark Sloten-Oost
ZONDAG 17 MEI 2020
  Alliance D1 Xenios D1 Sportparklaan
  Almere D1 Ring Pass Delft D1 Sportp. 'Klein Brandt'
  Amstelveen D1 Weert D1 Startbaan (Amstelveen)
  QZ D1 Union D1 Sportpark Staddijk
  Rood-Wit D1 Cartouche D1 Marienweide
  Schaerweijde D1 Schiedam D1 Krakelingweg (Schaerweijde)
ZONDAG 24 MEI 2020
  Cartouche D1 Alliance D1 Sportpark DuiveSteyn
  Ring Pass Delft D1 QZ D1 Sportpark 'Hof van Delft'
  Schiedam D1 Rood-Wit D1 Sportpark HC Schiedam
  Union D1 Amstelveen D1 12:45 Sportp. 'De Kluis'
  Weert D1 Schaerweijde D1 12:45 Sportp. St. Theunis
  Xenios D1 Almere D1 Sportpark Sloten-West

Inloggen