Kies een ander team :
Dames 2


Teamfoto


Arbitrage verplichting team
Datum Begintijd Team Tegen Scheids
24-11-2019 12:45 Dames 4 Union D6 Team
24-11-2019 13:00 Dames 9 Union D8 Team
17-11-2019 09:15 Dames 4 MHCBeuningen D3 Team
17-11-2019 15:00 Dames 3 Union D6 Team
22-9-2019 11:00 Dames 4 AHC Velp D2 (O) Team
22-9-2019 15:00 Dames 7 HC Ares D2 (O) Team
 

Nog 11 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
1 mrt 13176 HCQZ D2

uit route
8 mrt 4152 N.S.H.C. Apeliotes D2

uit route
22 mrt 4247 O.H.C. Bully D2

08:35 10:45 uit route
29 mrt 4279 EHV Enschede D2

thuis
5 apr 4336 HCQZ D3

uit route
19 apr 4381 HC Zwolle D3

thuis
10 mei 4435 NMHC Nijmegen D2

uit route
17 mei 4484 NMHC Nijmegen D3

thuis
24 mei 4522 HC Zwolle D2

uit route
7 jun 4621 WMHC D2

uit route
14 jun 4628 HCQZ D2

thuis
4 thuiswedstrijden en 7 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Nijmegen D2 9 18 5 3 1 27 14 0
2 Zwolle D2 10 18 5 3 2 29 19 0
3 Union D2 9 16 5 1 3 22 16 0
4 Zwolle D3 9 16 4 4 1 19 11 0
5 QZ D3 9 13 4 1 4 15 15 0
6 QZ D2 9 13 4 1 4 15 18 0
7 Wageningen D2 9 13 3 4 2 13 9 0
8 Apeliotes D2 10 12 3 3 4 20 20 0
9 Nijmegen D3 10 9 2 3 5 16 27 0
10 Bully D2 9 8 2 2 5 15 25 0
11 EHV D2 9 4 1 1 7 12 29 0

Uitslagenmatrix
  Nijmegen D2 (O)Wageningen D2 (O)QZ D2Bully D2 (O)Union D2 (O)Apeliotes D2 (O)Nijmegen D3QZ D3 (O)EHV D2 (O)Zwolle D2 (O)Zwolle D3
Nijmegen D2 (O)   2-0 7-1 2-2 4-4
Wageningen D2 (O) 1-1   0-0 2-2 0-1
QZ D2 1-2   5-1 2-1 1-1
Bully D2 (O) 1-3 0-2   3-1 4-3
Union D2 (O) 1-3 1-0 7-1   3-1 2-3 2-2
Apeliotes D2 (O) 1-2 2-2 6-1 3-2   1-1 2-1
Nijmegen D3 1-5 2-0 2-4 2-2   0-3
QZ D3 (O) 3-1 0-2   3-1 0-2
EHV D2 (O) 0-3 2-2 1-2 3-2 2-3  
Zwolle D2 (O) 5-1 5-4 5-1   2-1
Zwolle D3 2-2 3-0 3-0 1-1 3-1  

Uitslagen
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
.. Nijmegen D2 (O) EHV D2 (O) 7-1 Definitief
.. Nijmegen D3 Bully D2 (O) 2-0 Definitief
.. Union D2 (O) Apeliotes D2 (O) 3-1 Definitief
.. QZ D2 Wageningen D2 (O) 1-2 Definitief
.. Zwolle D3 QZ D3 (O) 3-1 Definitief
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
.. Apeliotes D2 (O) QZ D2 6-1 Definitief
.. Bully D2 (O) Zwolle D2 (O) 4-3 Definitief
.. EHV D2 (O) Nijmegen D3 2-3 Definitief
.. QZ D3 (O) Nijmegen D2 (O) 3-1 Definitief
.. Wageningen D2 (O) Zwolle D3 0-1 Definitief
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
.. Union D2 (O) Bully D2 (O) 7-1 Definitief
.. Zwolle D2 (O) EHV D2 (O) 5-1 Definitief
.. Nijmegen D3 QZ D3 (O) 0-3 Definitief
.. Nijmegen D2 (O) Zwolle D3 4-4 Definitief
.. Apeliotes D2 (O) Wageningen D2 (O) 2-2 Definitief
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
.. Zwolle D3 Nijmegen D3 1-1 Definitief
.. QZ D3 (O) Zwolle D2 (O) 0-2 Definitief
.. EHV D2 (O) Union D2 (O) 1-2 Definitief
.. Bully D2 (O) QZ D2 0-2 Definitief
.. Wageningen D2 (O) Nijmegen D2 (O) 1-1 Definitief
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
.. Apeliotes D2 (O) Bully D2 (O) 3-2 Definitief
.. QZ D2 EHV D2 (O) 2-1 Definitief
.. Union D2 (O) QZ D3 (O) 2-3 Definitief
.. Zwolle D2 (O) Zwolle D3 2-1 Definitief
.. Nijmegen D3 Nijmegen D2 (O) 1-5 Definitief
WOENSDAG 9 OKTOBER 2019
.. QZ D3 (O) QZ D2 0-2 Definitief
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
.. EHV D2 (O) Apeliotes D2 (O) 3-2 Definitief
.. Wageningen D2 (O) Nijmegen D3 0-0 Definitief
.. Zwolle D3 Union D2 (O) 3-0 Definitief
.. Nijmegen D2 (O) Zwolle D2 (O) 2-2 Definitief
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
.. Apeliotes D2 (O) Zwolle D2 (O) 2-1 Definitief
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
.. Apeliotes D2 (O) QZ D3 (O) 1-1 Definitief
.. Bully D2 (O) Wageningen D2 (O) 1-3 Definitief
.. Zwolle D2 (O) Nijmegen D3 5-4 Definitief
.. Union D2 (O) Nijmegen D2 (O) 1-3 Definitief
.. QZ D2 Zwolle D3 1-1 Definitief
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
.. Wageningen D2 (O) Zwolle D2 (O) 2-2 Definitief
.. EHV D2 (O) Bully D2 (O) 2-2 Definitief
.. Nijmegen D2 (O) QZ D2 2-0 Definitief
.. Nijmegen D3 Union D2 (O) 2-4 Definitief
.. Zwolle D3 Apeliotes D2 (O) 3-0 Definitief
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
.. Apeliotes D2 (O) Nijmegen D2 (O) 1-2 Definitief
.. Bully D2 (O) QZ D3 (O) 3-1 Definitief
.. EHV D2 (O) Wageningen D2 (O) 0-3 Definitief
.. Union D2 (O) Zwolle D2 (O) 2-2 Definitief
.. QZ D2 Nijmegen D3 5-1 Definitief
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
.. Zwolle D2 (O) QZ D2 5-1 Definitief
.. Nijmegen D3 Apeliotes D2 (O) 2-2 Definitief
.. Zwolle D3 Bully D2 (O) 2-2 Definitief
.. QZ D3 (O) EHV D2 (O) 3-1 Definitief
.. Union D2 (O) Wageningen D2 (O) 1-0 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 1 MAART 2020
  Bully D2 (O) Nijmegen D2 (O) Sportpark Sportlaan
  EHV D2 (O) Zwolle D3 Wesselerbrink-Noord
  QZ D2 Union D2 (O) Sportpark Staddijk
  Wageningen D2 (O) QZ D3 (O) 12:45 Sportpark 'De Bongerd'
ZONDAG 8 MAART 2020
  Apeliotes D2 (O) Union D2 (O) Universitair Sportcentrum
  Bully D2 (O) Nijmegen D3 10:45 Sportpark Sportlaan
  EHV D2 (O) Nijmegen D2 (O) Wesselerbrink-Noord
  QZ D3 (O) Zwolle D3 Sportpark Staddijk
  Wageningen D2 (O) QZ D2 Sportpark 'De Bongerd'
ZONDAG 15 MAART 2020
  Nijmegen D2 (O) QZ D3 (O) Sportp. d'Almarasweg
  Nijmegen D3 EHV D2 (O) Sportp. d'Almarasweg
  QZ D2 Apeliotes D2 (O) Sportpark Staddijk
  Zwolle D2 (O) Bully D2 (O) Sportpark Het Hoge Laar
  Zwolle D3 Wageningen D2 (O) Sportpark Het Hoge Laar
ZONDAG 22 MAART 2020
  Bully D2 (O) Union D2 (O) 10:45 Sportpark Sportlaan
  EHV D2 (O) Zwolle D2 (O) Wesselerbrink-Noord
  QZ D3 (O) Nijmegen D3 Sportpark Staddijk
  Wageningen D2 (O) Apeliotes D2 (O) Sportpark 'De Bongerd'
  Zwolle D3 Nijmegen D2 (O) Sportpark Het Hoge Laar
ZONDAG 29 MAART 2020
  Nijmegen D2 (O) Wageningen D2 (O) Sportp. d'Almarasweg
  Nijmegen D3 Zwolle D3 Sportp. d'Almarasweg
  QZ D2 Bully D2 (O) Sportpark Staddijk
  Union D2 (O) EHV D2 (O) Sportp. 'De Kluis'
  Zwolle D2 (O) QZ D3 (O) Sportpark Het Hoge Laar
ZONDAG 5 APRIL 2020
  Bully D2 (O) Apeliotes D2 (O) 10:45 Sportpark Sportlaan
  EHV D2 (O) QZ D2 Wesselerbrink-Noord
  Nijmegen D2 (O) Nijmegen D3 Sportp. d'Almarasweg
  QZ D3 (O) Union D2 (O) Sportpark Staddijk
  Zwolle D3 Zwolle D2 (O) Sportpark Het Hoge Laar
ZONDAG 19 APRIL 2020
  Apeliotes D2 (O) EHV D2 (O) Universitair Sportcentrum
  Nijmegen D3 Wageningen D2 (O) Sportp. d'Almarasweg
  QZ D2 QZ D3 (O) Sportpark Staddijk
  Union D2 (O) Zwolle D3 Sportp. 'De Kluis'
  Zwolle D2 (O) Nijmegen D2 (O) Sportpark Het Hoge Laar
ZONDAG 10 MEI 2020
  Nijmegen D2 (O) Union D2 (O) Sportp. d'Almarasweg
  Nijmegen D3 Zwolle D2 (O) Sportp. d'Almarasweg
  QZ D3 (O) Apeliotes D2 (O) Sportpark Staddijk
  Wageningen D2 (O) Bully D2 (O) Sportpark 'De Bongerd'
  Zwolle D3 QZ D2 Sportpark Het Hoge Laar
ZONDAG 17 MEI 2020
  Apeliotes D2 (O) Zwolle D3 Universitair Sportcentrum
  Bully D2 (O) EHV D2 (O) 8:45 Sportpark Sportlaan
  QZ D2 Nijmegen D2 (O) Sportpark Staddijk
  Union D2 (O) Nijmegen D3 Sportp. 'De Kluis'
  Zwolle D2 (O) Wageningen D2 (O) Sportpark Het Hoge Laar
ZONDAG 24 MEI 2020
  Nijmegen D2 (O) Apeliotes D2 (O) Sportp. d'Almarasweg
  Nijmegen D3 QZ D2 Sportp. d'Almarasweg
  QZ D3 (O) Bully D2 (O) Sportpark Staddijk
  Wageningen D2 (O) EHV D2 (O) Sportpark 'De Bongerd'
  Zwolle D2 (O) Union D2 (O) Sportpark Het Hoge Laar
ZONDAG 7 JUNI 2020
  Apeliotes D2 (O) Nijmegen D3 Universitair Sportcentrum
  Bully D2 (O) Zwolle D3 10:45 Sportpark Sportlaan
  EHV D2 (O) QZ D3 (O) Wesselerbrink-Noord
  QZ D2 Zwolle D2 (O) Sportpark Staddijk
  Wageningen D2 (O) Union D2 (O) Sportpark 'De Bongerd'
ZONDAG 14 JUNI 2020
  Nijmegen D2 (O) Bully D2 (O) Sportp. d'Almarasweg
  QZ D3 (O) Wageningen D2 (O) Sportpark Staddijk
  Union D2 (O) QZ D2 Sportp. 'De Kluis'
  Zwolle D2 (O) Apeliotes D2 (O) Sportpark Het Hoge Laar
  Zwolle D3 EHV D2 (O) Sportpark Het Hoge Laar

Inloggen