Kies een ander team :
Heren 1


Teamfoto


Arbitrage verplichting team
Datum Begintijd Team Tegen Scheids
30-11-2019 10:15 Jongens B1 MHC De Mezen JB1 Team , Joep  Koolen , Hugo  Dekkers
24-11-2019 11:00 Dames 7 HC Zwolle D4 Rogier  Zondag
9-11-2019 10:15 Jongens B1 WMHC JB2 Team , Nick  Doeser
6-10-2019 14:45 Dames 7 WMHC D3 Rogier  Zondag
28-9-2019 10:15 Jongens B1 Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina JB1 Niek  Roumans
21-9-2019 14:00 Jongens A3 Apeldoorn JA2 Niek  Roumans
14-9-2019 10:15 Jongens B1 Apeldoorn JB2 Team , Pepijn  Tesser , Gijs  Beltman
 

Nog 17 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
7 feb V.M.H.C. Geel-Zwart H1

20:45 thuis
9 feb Oss H1

14:45 thuis
18 feb HC Zwolle H1

20:30 thuis
28 feb Venlose Hockey Club H1

20:00 thuis
1 mrt !Oefenwedstrijd Helmond

14:45 uit route
8 mrt 5441 HC IJsseloever H1

uit route
15 mrt 5616 Gooische Hockey Club H1

13:45 14:45 thuis
22 mrt 6083 GHHC Groningen H1

uit route
29 mrt 6308 LOHC H1

13:45 14:45 thuis
5 apr 6720 MHC EDE H1

uit route
14 apr !Oefenwedstrijd

20:15 thuis
  tot 21.30 heel veld. Daarna half veld 
19 apr 7000 SV Phoenix H1

13:45 14:45 thuis
26 apr 7356 Berkel Rodenrijs H1

uit route
3 mei 7692 B.N.M.H.C. Zwart-Wit H1

13:45 14:45 thuis
10 mei 7981 Arnhemse Mixed Hockey Club Upward H1

uit route
17 mei 8623 Berkel Enschot H1

uit route
24 mei 8672 Hattemse M.H.C. H1

13:45 14:45 thuis
10 thuiswedstrijden en 7 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Zwart-Wit H1 11 23 7 2 2 46 23 0
2 Leiden H1 11 23 7 2 2 39 23 0
3 Upward H1 11 23 7 2 2 31 19 0
4 Phoenix H1 11 23 7 2 2 23 20 0
5 Ede H1 11 19 5 4 2 28 25 0
6 IJsseloever H1 11 17 5 2 4 21 19 0
7 Gooische H1 11 15 4 3 4 29 30 0
8 Berkel-Rodenrijs H1 11 12 3 3 5 21 23 0
9 Berkel-Enschot H1 11 10 2 4 5 30 39 0
10 Hattem H1 11 6 1 3 7 19 31 0
11 Union H1 11 6 1 3 7 17 29 0
12 Groningen H1 11 5 1 2 8 19 42 0

Uitslagenmatrix
  Berkel-Enschot H1Berkel-Rodenrijs H1Ede H1Gooische H1Groningen H1Hattem H1Leiden H1Phoenix H1Union H1Upward H1IJsseloever H1Zwart-Wit H1
Berkel-Enschot H1   2-1 2-2 3-4 2-4 3-6
Berkel-Rodenrijs H1   2-3 2-1 2-3 3-3 1-0
Ede H1 2-2   2-2 3-2 3-2 2-2
Gooische H1 3-3   2-4 2-3 3-1 1-1 1-4
Groningen H1 1-3 2-2 1-3 2-7   7-3 1-2
Hattem H1 3-3 3-4   0-4 2-1 1-1 3-3
Leiden H1 7-4 5-1   1-1 3-0 2-1 3-3
Phoenix H1 2-1 3-2   1-0 1-0 3-2
Union H1 3-3 3-2 3-5 1-1   1-4 2-3
Upward H1 5-1 1-0 6-5 4-1   2-2 1-3
IJsseloever H1 5-2 2-1 2-3 2-0 2-1  
Zwart-Wit H1 2-3 5-2 11-1 3-2 4-1  

Uitslagen
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
.. Phoenix H1 Ede H1 2-1 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs H1 Leiden H1 2-3 Definitief
.. Hattem H1 Berkel-Enschot H1 3-3 Definitief
.. Upward H1 Gooische H1 5-1 Definitief
.. Union H1 IJsseloever H1 2-3 Definitief
.. Zwart-Wit H1 Groningen H1 11-1 Definitief
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
.. Berkel-Enschot H1 Phoenix H1 3-4 Definitief
.. IJsseloever H1 Hattem H1 2-1 Definitief
.. Gooische H1 Union H1 3-1 Definitief
.. Groningen H1 Upward H1 1-2 Definitief
.. Leiden H1 Zwart-Wit H1 3-3 Definitief
.. Ede H1 Berkel-Rodenrijs H1 2-2 Definitief
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
.. IJsseloever H1 Berkel-Enschot H1 5-2 Definitief
.. Upward H1 Leiden H1 6-5 Definitief
.. Zwart-Wit H1 Ede H1 5-2 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs H1 Phoenix H1 3-3 Definitief
.. Union H1 Groningen H1 1-1 Definitief
.. Hattem H1 Gooische H1 3-4 Definitief
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
.. Phoenix H1 Zwart-Wit H1 3-2 Definitief
.. Leiden H1 Union H1 3-0 Definitief
.. Ede H1 Upward H1 2-2 Definitief
.. Groningen H1 Hattem H1 7-3 Definitief
.. Gooische H1 IJsseloever H1 1-1 Definitief
.. Berkel-Enschot H1 Berkel-Rodenrijs H1 2-1 Definitief
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
.. Union H1 Ede H1 3-5 Definitief
.. Zwart-Wit H1 Berkel-Rodenrijs H1 2-3 Definitief
.. Gooische H1 Berkel-Enschot H1 3-3 Definitief
.. Upward H1 Phoenix H1 4-1 Definitief
.. IJsseloever H1 Groningen H1 2-0 Definitief
.. Hattem H1 Leiden H1 0-4 Definitief
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
.. Ede H1 Hattem H1 3-2 Definitief
.. Leiden H1 IJsseloever H1 2-1 Definitief
.. Phoenix H1 Union H1 1-0 Definitief
.. Berkel-Enschot H1 Zwart-Wit H1 3-6 Definitief
.. Groningen H1 Gooische H1 2-7 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs H1 Upward H1 1-0 Definitief
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
.. IJsseloever H1 Ede H1 2-3 Definitief
.. Hattem H1 Phoenix H1 2-1 Definitief
.. Upward H1 Zwart-Wit H1 1-3 Definitief
.. Groningen H1 Berkel-Enschot H1 1-3 Definitief
.. Union H1 Berkel-Rodenrijs H1 3-2 Definitief
.. Gooische H1 Leiden H1 2-4 Definitief
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
.. Ede H1 Gooische H1 2-2 Definitief
.. Berkel-Enschot H1 Upward H1 2-4 Definitief
.. Zwart-Wit H1 Union H1 3-2 Definitief
.. Leiden H1 Groningen H1 5-1 Definitief
.. Phoenix H1 IJsseloever H1 1-0 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs H1 Hattem H1 2-1 Definitief
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
.. Leiden H1 Berkel-Enschot H1 7-4 Definitief
.. Groningen H1 Ede H1 1-3 Definitief
.. Gooische H1 Phoenix H1 2-3 Definitief
.. IJsseloever H1 Berkel-Rodenrijs H1 2-1 Definitief
.. Hattem H1 Zwart-Wit H1 3-3 Definitief
.. Union H1 Upward H1 1-4 Definitief
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
.. Zwart-Wit H1 IJsseloever H1 4-1 Definitief
.. Ede H1 Leiden H1 3-2 Definitief
.. Union H1 Berkel-Enschot H1 3-3 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs H1 Gooische H1 2-3 Definitief
.. Upward H1 Hattem H1 1-0 Definitief
.. Phoenix H1 Groningen H1 3-2 Definitief
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
.. Upward H1 IJsseloever H1 2-2 Definitief
.. Berkel-Enschot H1 Ede H1 2-2 Definitief
.. Leiden H1 Phoenix H1 1-1 Definitief
.. Hattem H1 Union H1 1-1 Definitief
.. Groningen H1 Berkel-Rodenrijs H1 2-2 Definitief
.. Gooische H1 Zwart-Wit H1 1-4 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 8 MAART 2020
  Berkel-Enschot H1 Hattem H1 14:45 Sportpark Generaal Eisenhowerweg
  Ede H1 Phoenix H1 Sportp. 'De Bosrand'
  Gooische H1 Upward H1 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Groningen H1 Zwart-Wit H1 Sportp. 'Groninger Holt'
  IJsseloever H1 Union H1 Sportp. IJsseloever
  Leiden H1 Berkel-Rodenrijs H1 14:45 Sportp. de Krogt
ZONDAG 15 MAART 2020
  Berkel-Rodenrijs H1 Ede H1 Sportp. 'Het Hoge Land'
  Hattem H1 IJsseloever H1 Hazenakker
  Phoenix H1 Berkel-Enschot H1 Sportpark Koeburgweg
  Union H1 Gooische H1 14:45 Sportp. 'De Kluis'
  Upward H1 Groningen H1 Sportpark 'De Bakenberg'
  Zwart-Wit H1 Leiden H1 Sportpark Ginneken
ZONDAG 22 MAART 2020
  Berkel-Enschot H1 IJsseloever H1 Sportpark Generaal Eisenhowerweg
  Ede H1 Zwart-Wit H1 Sportp. 'De Bosrand'
  Gooische H1 Hattem H1 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Groningen H1 Union H1 Sportp. 'Groninger Holt'
  Leiden H1 Upward H1 Sportp. de Krogt
  Phoenix H1 Berkel-Rodenrijs H1 Sportpark Koeburgweg
ZONDAG 29 MAART 2020
  Berkel-Rodenrijs H1 Berkel-Enschot H1 Sportp. 'Het Hoge Land'
  Hattem H1 Groningen H1 Hazenakker
  IJsseloever H1 Gooische H1 Sportp. IJsseloever
  Union H1 Leiden H1 14:45 Sportp. 'De Kluis'
  Upward H1 Ede H1 Sportpark 'De Bakenberg'
  Zwart-Wit H1 Phoenix H1 Sportpark Ginneken
ZONDAG 5 APRIL 2020
  Berkel-Enschot H1 Gooische H1 Sportpark Generaal Eisenhowerweg
  Berkel-Rodenrijs H1 Zwart-Wit H1 Sportp. 'Het Hoge Land'
  Ede H1 Union H1 Sportp. 'De Bosrand'
  Groningen H1 IJsseloever H1 Sportp. 'Groninger Holt'
  Leiden H1 Hattem H1 Sportp. de Krogt
  Phoenix H1 Upward H1 Sportpark Koeburgweg
ZONDAG 19 APRIL 2020
  Gooische H1 Groningen H1 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Hattem H1 Ede H1 Hazenakker
  IJsseloever H1 Leiden H1 Sportp. IJsseloever
  Union H1 Phoenix H1 14:45 Sportp. 'De Kluis'
  Upward H1 Berkel-Rodenrijs H1 Sportpark 'De Bakenberg'
  Zwart-Wit H1 Berkel-Enschot H1 Sportpark Ginneken
ZONDAG 26 APRIL 2020
  Berkel-Enschot H1 Groningen H1 Sportpark Generaal Eisenhowerweg
  Berkel-Rodenrijs H1 Union H1 Sportp. 'Het Hoge Land'
  Ede H1 IJsseloever H1 Sportp. 'De Bosrand'
  Leiden H1 Gooische H1 Sportp. de Krogt
  Phoenix H1 Hattem H1 Sportpark Koeburgweg
  Zwart-Wit H1 Upward H1 Sportpark Ginneken
ZONDAG 3 MEI 2020
  Gooische H1 Ede H1 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Groningen H1 Leiden H1 Sportp. 'Groninger Holt'
  Hattem H1 Berkel-Rodenrijs H1 Hazenakker
  IJsseloever H1 Phoenix H1 Sportp. IJsseloever
  Union H1 Zwart-Wit H1 14:45 Sportp. 'De Kluis'
  Upward H1 Berkel-Enschot H1 Sportpark 'De Bakenberg'
ZONDAG 10 MEI 2020
  Berkel-Enschot H1 Leiden H1 Sportpark Generaal Eisenhowerweg
  Berkel-Rodenrijs H1 IJsseloever H1 Sportp. 'Het Hoge Land'
  Ede H1 Groningen H1 Sportp. 'De Bosrand'
  Phoenix H1 Gooische H1 Sportpark Koeburgweg
  Upward H1 Union H1 Sportpark 'De Bakenberg'
  Zwart-Wit H1 Hattem H1 Sportpark Ginneken
ZONDAG 17 MEI 2020
  Berkel-Enschot H1 Union H1 Sportpark Generaal Eisenhowerweg
  Gooische H1 Berkel-Rodenrijs H1 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Groningen H1 Phoenix H1 Sportp. 'Groninger Holt'
  Hattem H1 Upward H1 Hazenakker
  IJsseloever H1 Zwart-Wit H1 Sportp. IJsseloever
  Leiden H1 Ede H1 Sportp. de Krogt
ZONDAG 24 MEI 2020
  Berkel-Rodenrijs H1 Groningen H1 Sportp. 'Het Hoge Land'
  Ede H1 Berkel-Enschot H1 Sportp. 'De Bosrand'
  IJsseloever H1 Upward H1 Sportp. IJsseloever
  Phoenix H1 Leiden H1 Sportpark Koeburgweg
  Union H1 Hattem H1 14:45 Sportp. 'De Kluis'
  Zwart-Wit H1 Gooische H1 Sportpark Ginneken

Inloggen