Kies een ander team :
Jongens A2


Teamfoto


Arbitrage verplichting team
Datum Begintijd Team Tegen Scheids
26-1-2020 15:20 ZAALBLOK ZAAL Upward JC2 - Arnhem JC2 Tijn  Gerrits
26-1-2020 14:30 Jongens C2 zaalhockey HCM Arnhem JC2 Tijn  Gerrits
25-1-2020 11:10 ZAALBLOK ZAAL Ede MA2 - Wageningen MA2 Stan  Boereboom
25-1-2020 12:00 ZAALBLOK ZAAL PW MA2 - QZ MA12C Stan  Boereboom
12-1-2020 17:15 ZAALBLOK ZAAL Druten MA2 - Beuningen MA2 Sven de Haas , Wouter  Herrie
12-1-2020 16:25 ZAALBLOK ZAAL Bemmel MA3 - Nijmegen MA5 Tijmen  Fauser , Cas van den Eertwegh
12-1-2020 18:05 Meisjes A3 zaalhockey MHC Bemmel 800 MA3 Sven de Haas , Wouter  Herrie
12-1-2020 15:35 Meisjes A3 zaalhockey MHCBeuningen MA2 Tijmen  Fauser
8-12-2019 12:50 ZAALBLOK ZAAL Overbetuwe JD2 - Beuningen JD2 Niels  Winterink , Floran  Schipper
8-12-2019 12:00 ZAALBLOK ZAAL QZ JD1 - Kromhouters JD2 Marnix  Ruta , Rutger van Prooijen
8-12-2019 11:10 ZAALBLOK ZAAL Nijmegen JD3 - Beuningen JD2 Marnix  Ruta , Rutger van Prooijen
8-12-2019 10:20 ZAALBLOK ZAAL Overbetuwe JD2 - Kromhouters JD2 Cas  Jeuken , Siem van Berne
8-12-2019 09:30 Jongens D2 zaalhockey NMHC Nijmegen JD3 Cas  Jeuken , Siem van Berne
8-12-2019 13:40 Jongens D2 zaalhockey HCQZ JD1 Niels  Winterink , Floran  Schipper
1-12-2019 12:45 Dames 3 MHCBeuningen D2 (O) Joep  Giesberts
30-11-2019 12:10 Jongens B3 Apeldoorn JB3 Team , Tijmen  Fauser , Joep  Giesberts
30-11-2019 15:45 Meisjes C4 HCOIJ MC3 Team , Sven de Haas , Wouter  Herrie
23-11-2019 12:10 Jongens D3 HCQZ JD2 Team , Niels  Winterink , Siem van Berne
23-11-2019 14:00 Jongens D1 MHC EDE JD1 Team , Tijn  Gerrits , Stan  Boereboom
23-11-2019 14:00 Meisjes B6 Doetinchemse Hockey Club MB4 Team , Floran  Schipper , Cas van den Eertwegh
23-11-2019 12:10 Meisjes B2 THCC De Kromhouters MB2 Team , Camiel  Schamp
17-11-2019 11:00 DVA zondag MHCBeuningen DA Joep  Giesberts
10-11-2019 12:45 Dames 8 N.S.H.C. Apeliotes D8 Stan  Boereboom
9-11-2019 15:45 Meisjes A4 WMHC MA4 Team , Cas  Jeuken , Rutger van Prooijen
3-11-2019 14:45 Dames 7 MHC EDE D2 (O) Stan  Boereboom
6-10-2019 16:30 Dames 4 Arnhemse Mixed Hockey Club Upward D2 Tijn  Gerrits
5-10-2019 14:00 Jongens C2 MHC Dieren JC1 Team , Sven de Haas , Marnix  Ruta
5-10-2019 12:10 Meisjes C2 Doetinchemse Hockey Club MC3 Team , Tijmen  Fauser , Joep  Giesberts
5-10-2019 12:10 Meisjes C4 MHC Dieren MC1 Tijn  Gerrits
5-10-2019 12:10 Meisjes D1 WMHC MD1 Team , Wouter  Herrie
21-9-2019 14:00 Jongens A3 Apeldoorn JA2 Team , Cas  Jeuken
21-9-2019 14:00 Meisjes C2 Hockey Club Druten MC2 Team , Niels  Winterink , Floran  Schipper
21-9-2019 15:45 Meisjes C4 NMHC Nijmegen MC7 Team , Camiel  Schamp , Cas van den Eertwegh
15-9-2019 12:45 Dames 12 N.S.H.C. Apeliotes D14 Stan  Boereboom
7-9-2019 10:15 Jongens B2 MHC Bemmel 800 JB1 Team , Tijmen  Fauser , Joep  Giesberts
7-9-2019 14:00 Jongens C2 MHC EDE JC3 Team , Marnix  Ruta , Rutger van Prooijen
31-8-2019 14:00 Jongens B2 !Oefenwedstrijd NMHC JB3 Team , Tijn  Gerrits , Stan  Boereboom
31-8-2019 15:45 Jongens B3 !Oefenwedstrijd NMHC JB4 Team , Sven de Haas , Wouter  Herrie
31-8-2019 10:30 Meisjes D6 !Oefenwedstrijd NMHC MD10 Team , Siem van Berne , Cas van den Eertwegh
 

Nog 9 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
7 mrt 9793 MHCZutphen JA1

uit route
14 mrt 9796 MHC Wijchen JA1

thuis
21 mrt 9804 Westerduiven JA1

thuis
28 mrt 9813 HC Ares JA1

uit route
4 apr 9822 Doetinchemse Hockey Club JA1

thuis
18 apr 9832 M.H.C. Oosterbeek JA1

uit route
9 mei 9841 Hockey Club Druten JA1

uit route
16 mei 9844 MHCZutphen JA1

thuis
6 jun 9855 MHC Wijchen JA1

uit route
4 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Oosterbeek JA1 5 13 4 1 0 17 6 0
2 Westerduiven JA1 5 9 3 0 2 11 9 0
3 Druten JA1 5 8 2 2 1 21 14 0
4 Zutphen JA1 5 8 2 2 1 11 8 0
5 Wijchen JA1 5 7 2 1 2 9 14 0
6 Union JA2 5 6 1 3 1 8 10 0
7 Doetinchem JA1 5 2 0 2 3 7 16 0
8 Ares JA1 5 1 0 1 4 6 13 0

Uitslagenmatrix
  Ares JA1Doetinchem JA1Oosterbeek JA1Union JA2Westerduiven JA1Wijchen JA1Zutphen JA1Druten JA1
Ares JA1   1-2 0-2 3-3
Doetinchem JA1   2-2 0-1 3-3
Oosterbeek JA1 6-1   1-0 6-2
Union JA2 2-0 2-2   2-2
Westerduiven JA1 4-0   3-0
Wijchen JA1 4-2   2-2
Zutphen JA1 4-1 2-1  
Druten JA1 7-1 7-2  

Uitslagen
ZATERDAG 2 NOVEMBER 2019
.. Ares JA1 Oosterbeek JA1 1-2 Definitief
.. Westerduiven JA1 Union JA2 4-0 Definitief
.. Wijchen JA1 Zutphen JA1 2-2 Definitief
.. Doetinchem JA1 Druten JA1 3-3 Definitief
ZATERDAG 9 NOVEMBER 2019
.. Zutphen JA1 Westerduiven JA1 2-1 Definitief
.. Union JA2 Ares JA1 2-0 Definitief
.. Oosterbeek JA1 Doetinchem JA1 6-1 Definitief
.. Druten JA1 Wijchen JA1 7-2 Definitief
ZATERDAG 16 NOVEMBER 2019
.. Oosterbeek JA1 Druten JA1 6-2 Definitief
.. Westerduiven JA1 Wijchen JA1 3-0 Definitief
.. Doetinchem JA1 Union JA2 2-2 Definitief
.. Ares JA1 Zutphen JA1 3-3 Definitief
ZATERDAG 23 NOVEMBER 2019
.. Zutphen JA1 Doetinchem JA1 4-1 Definitief
.. Union JA2 Oosterbeek JA1 2-2 Definitief
.. Druten JA1 Westerduiven JA1 7-1 Definitief
.. Wijchen JA1 Ares JA1 4-2 Definitief
ZATERDAG 30 NOVEMBER 2019
.. Doetinchem JA1 Wijchen JA1 0-1 Definitief
.. Ares JA1 Westerduiven JA1 0-2 Definitief
.. Oosterbeek JA1 Zutphen JA1 1-0 Definitief
.. Union JA2 Druten JA1 2-2 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 7 MAART 2020
  Ares JA1 Druten JA1 Sportp. 'Nagelpoel'
  Westerduiven JA1 Doetinchem JA1 Westsingel
  Wijchen JA1 Oosterbeek JA1 Sportpark Oosterweg
  Zutphen JA1 Union JA2 Zuidveen
ZATERDAG 14 MAART 2020
  Doetinchem JA1 Ares JA1 Sportpark Zuid
  Druten JA1 Zutphen JA1 Hockeyclub Druten
  Oosterbeek JA1 Westerduiven JA1 Sportpark 'De Bilderberg'
  Union JA2 Wijchen JA1 Sportp. 'De Kluis'
ZATERDAG 21 MAART 2020
  Druten JA1 Doetinchem JA1 Hockeyclub Druten
  Oosterbeek JA1 Ares JA1 Sportpark 'De Bilderberg'
  Union JA2 Westerduiven JA1 Sportp. 'De Kluis'
  Zutphen JA1 Wijchen JA1 Zuidveen
ZATERDAG 28 MAART 2020
  Ares JA1 Union JA2 Sportp. 'Nagelpoel'
  Doetinchem JA1 Oosterbeek JA1 Sportpark Zuid
  Westerduiven JA1 Zutphen JA1 Westsingel
  Wijchen JA1 Druten JA1 Sportpark Oosterweg
ZATERDAG 4 APRIL 2020
  Druten JA1 Oosterbeek JA1 Hockeyclub Druten
  Union JA2 Doetinchem JA1 Sportp. 'De Kluis'
  Wijchen JA1 Westerduiven JA1 Sportpark Oosterweg
  Zutphen JA1 Ares JA1 Zuidveen
ZATERDAG 18 APRIL 2020
  Ares JA1 Wijchen JA1 Sportp. 'Nagelpoel'
  Doetinchem JA1 Zutphen JA1 Sportpark Zuid
  Oosterbeek JA1 Union JA2 Sportpark 'De Bilderberg'
  Westerduiven JA1 Druten JA1 Westsingel
ZATERDAG 9 MEI 2020
  Druten JA1 Union JA2 Hockeyclub Druten
  Westerduiven JA1 Ares JA1 Westsingel
  Wijchen JA1 Doetinchem JA1 Sportpark Oosterweg
  Zutphen JA1 Oosterbeek JA1 Zuidveen
ZATERDAG 16 MEI 2020
  Doetinchem JA1 Westerduiven JA1 Sportpark Zuid
  Druten JA1 Ares JA1 Hockeyclub Druten
  Oosterbeek JA1 Wijchen JA1 Sportpark 'De Bilderberg'
  Union JA2 Zutphen JA1 Sportp. 'De Kluis'
ZATERDAG 6 JUNI 2020
  Ares JA1 Doetinchem JA1 Sportp. 'Nagelpoel'
  Westerduiven JA1 Oosterbeek JA1 Westsingel
  Wijchen JA1 Union JA2 Sportpark Oosterweg
  Zutphen JA1 Druten JA1 Zuidveen

Inloggen