Kies een ander team :
Meisjes A3


Teamfoto


Arbitrage verplichting team
Datum Begintijd Team Tegen Scheids
11-1-2020 16:10 ZAALBLOK ZAAL HCM MB4 - Lochem MB3 Marit  Bakker , Lonneke  Ariëns
11-1-2020 17:00 ZAALBLOK ZAAL Twello MB23C - Wageningen MB5 Annika  Beelen , Renske de Bruin
11-1-2020 14:30 ZAALBLOK ZAAL HCM MB4 - Wageningen MB5 Lonneke  Ariëns , Rosa  van Arkel
11-1-2020 15:20 Meisjes B6 zaalhockey Voorster Hockeyclub Twello MB23C Marit  Bakker , Rosa  van Arkel
11-1-2020 17:50 Meisjes B6 zaalhockey Lochemse Hockey Club MB3 Annika  Beelen , Renske de Bruin
7-12-2019 14:50 ZAALBLOK ZAAL QZ MB2 - Druten MB2 Anna  Reimering
7-12-2019 14:00 Meisjes B7 zaalhockey MHC Bemmel 800 MB5 Anna  Reimering
30-11-2019 09:00 Meisjes 8E3 MHCBeuningen M8E2 Team , Naomi  Hermsen
30-11-2019 10:15 Meisjes D4 HCM Arnhem MD3 Team , Isa  Lampe , Isa  Griffioen
30-11-2019 10:15 Meisjes D3 HCQZ MD3 Team , Renske de Bruin , Veerle de Graaf
30-11-2019 14:00 Meisjes D6 Arnhemse Mixed Hockey Club Upward MD7 Team , Nina  Paardekoper , Sanne van Wees
17-11-2019 12:45 Dames 7 DHC Drienerlo D2 Floor  Edwards
16-11-2019 12:10 Meisjes D3 MHC Wijchen MD3 Marit  Bakker
16-11-2019 12:10 Jongens D3 HCM Arnhem JD2 Team , Yasmine  Haszing , Anna  Reimering
16-11-2019 14:00 Jongens D2 Arnhemse Mixed Hockey Club Upward JD2 Team , Floor  Edwards , Annika  Beelen
9-11-2019 10:15 Meisjes D4 MHC Bemmel 800 MD2 Team , Isa  Lampe , Nina  Paardekoper
9-11-2019 14:00 Meisjes D2 Doetinchemse Hockey Club MD3 Team , Sanne van Wees , Rosa  van Arkel
9-11-2019 15:45 Meisjes B5 Hockey Club Druten MB4 Team , Lonneke  Ariëns
9-11-2019 15:45 Meisjes B7 M.H.C. Oosterbeek MB4 Team , Maud  Janssen , Anne  Mol
3-11-2019 12:45 Dames Jong Senioren 3 HCM Arnhem DJ2 Floor  Edwards
28-9-2019 14:00 Meisjes B2 DHV MB2 Team , Floor  Edwards
28-9-2019 14:00 Meisjes B4 HCM Arnhem MB2 Team , Isa  Griffioen , Veerle de Graaf
28-9-2019 14:00 Meisjes D3 M.H.C. Oosterbeek MD2 Anne  Mol , Yasmine  Haszing
15-9-2019 14:45 Dames 11 HCM Arnhem D5 Floor  Edwards
14-9-2019 15:45 Meisjes B3 WMHC MB3 Meike  Brüne
7-9-2019 09:00 Meisjes 8E2 MHC Wijchen M8E2 Team , Lonneke  Ariëns , Naomi  Hermsen
7-9-2019 09:00 Meisjes 8E4 HC Mill M8E1 Team , Marit  Bakker , Annika  Beelen
7-9-2019 10:15 Meisjes D3 Hockey Vereniging Zevenaar MD1 Team , Renske de Bruin , Rosa  van Arkel
 

Nog 9 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
7 mrt 10933 Hockey Vereniging Zevenaar MA2

uit route
14 mrt 10953 Hockey Club Druten MA2

thuis
21 mrt 10973 HCOB - Hockeyclub Overbetuwe MA2

thuis
28 mrt 10985 MHCBeuningen MA2

uit route
4 apr 11017 MHC Bemmel 800 MA3

uit route
18 apr 11038 NMHC Nijmegen MA5

thuis
9 mei 11054 Doetinchemse Hockey Club MA2

uit route
16 mei 11073 Hockey Vereniging Zevenaar MA2

thuis
6 jun 11088 Hockey Club Druten MA2

uit route
4 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Union MA3 5 15 5 0 0 21 5 0
2 Druten MA2 5 13 4 1 0 9 3 0
3 Overbetuwe MA2 5 9 3 0 2 17 10 0
4 Beuningen MA2 5 7 2 1 2 13 13 0
5 Nijmegen MA5 5 4 1 1 3 9 16 0
6 Bemmel MA3 5 4 1 1 3 8 15 0
7 Doetinchem MA2 5 3 1 0 4 14 16 0
8 Zevenaar MA2 5 2 0 2 3 2 15 0

Uitslagenmatrix
  Doetinchem MA2Union MA3Beuningen MA2Nijmegen MA5Zevenaar MA2Druten MA2Overbetuwe MA2Bemmel MA3
Doetinchem MA2   3-4 0-2
Union MA3 4-2   4-1 5-2
Beuningen MA2   3-3 3-0 2-3
Nijmegen MA5 0-5   1-5 4-1
Zevenaar MA2 1-5   0-6
Druten MA2 2-1 0-0  
Overbetuwe MA2 5-4 0-3 1-2  
Bemmel MA3 1-1 1-3  

Uitslagen
ZATERDAG 2 NOVEMBER 2019
.. Overbetuwe MA2 Union MA3 0-3 Definitief
.. Druten MA2 Nijmegen MA5 2-1 Definitief
.. Zevenaar MA2 Doetinchem MA2 1-5 Definitief
.. Beuningen MA2 Bemmel MA3 2-3 Definitief
ZATERDAG 9 NOVEMBER 2019
.. Doetinchem MA2 Druten MA2 0-2 Definitief
.. Nijmegen MA5 Overbetuwe MA2 1-5 Definitief
.. Union MA3 Beuningen MA2 4-1 Definitief
.. Bemmel MA3 Zevenaar MA2 1-1 Definitief
ZATERDAG 16 NOVEMBER 2019
.. Union MA3 Bemmel MA3 5-2 Definitief
.. Druten MA2 Zevenaar MA2 0-0 Definitief
.. Beuningen MA2 Nijmegen MA5 3-3 Definitief
.. Overbetuwe MA2 Doetinchem MA2 5-4 Definitief
ZATERDAG 23 NOVEMBER 2019
.. Doetinchem MA2 Beuningen MA2 3-4 Definitief
.. Nijmegen MA5 Union MA3 0-5 Definitief
.. Bemmel MA3 Druten MA2 1-3 Definitief
.. Zevenaar MA2 Overbetuwe MA2 0-6 Definitief
ZATERDAG 30 NOVEMBER 2019
.. Beuningen MA2 Zevenaar MA2 3-0 Definitief
.. Overbetuwe MA2 Druten MA2 1-2 Definitief
.. Union MA3 Doetinchem MA2 4-2 Definitief
.. Nijmegen MA5 Bemmel MA3 4-1 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 7 MAART 2020
  Doetinchem MA2 Nijmegen MA5 Sportpark Zuid
  Druten MA2 Beuningen MA2 Hockeyclub Druten
  Overbetuwe MA2 Bemmel MA3 Sportpark de Pas
  Zevenaar MA2 Union MA3 Sportp. 'Hengelder'
ZATERDAG 14 MAART 2020
  Bemmel MA3 Doetinchem MA2 Sportp. Ressen
  Beuningen MA2 Overbetuwe MA2 Sportpark 'den Alst'
  Nijmegen MA5 Zevenaar MA2 Sportp. d'Almarasweg
  Union MA3 Druten MA2 Sportp. 'De Kluis'
ZATERDAG 21 MAART 2020
  Bemmel MA3 Beuningen MA2 Sportp. Ressen
  Doetinchem MA2 Zevenaar MA2 Sportpark Zuid
  Nijmegen MA5 Druten MA2 Sportp. d'Almarasweg
  Union MA3 Overbetuwe MA2 Sportp. 'De Kluis'
ZATERDAG 28 MAART 2020
  Beuningen MA2 Union MA3 Sportpark 'den Alst'
  Druten MA2 Doetinchem MA2 Hockeyclub Druten
  Overbetuwe MA2 Nijmegen MA5 Sportpark de Pas
  Zevenaar MA2 Bemmel MA3 Sportp. 'Hengelder'
ZATERDAG 4 APRIL 2020
  Bemmel MA3 Union MA3 Sportp. Ressen
  Doetinchem MA2 Overbetuwe MA2 Sportpark Zuid
  Nijmegen MA5 Beuningen MA2 Sportp. d'Almarasweg
  Zevenaar MA2 Druten MA2 Sportp. 'Hengelder'
ZATERDAG 18 APRIL 2020
  Beuningen MA2 Doetinchem MA2 Sportpark 'den Alst'
  Druten MA2 Bemmel MA3 Hockeyclub Druten
  Overbetuwe MA2 Zevenaar MA2 Sportpark de Pas
  Union MA3 Nijmegen MA5 Sportp. 'De Kluis'
ZATERDAG 9 MEI 2020
  Bemmel MA3 Nijmegen MA5 Sportp. Ressen
  Doetinchem MA2 Union MA3 Sportpark Zuid
  Druten MA2 Overbetuwe MA2 Hockeyclub Druten
  Zevenaar MA2 Beuningen MA2 Sportp. 'Hengelder'
ZATERDAG 16 MEI 2020
  Bemmel MA3 Overbetuwe MA2 Sportp. Ressen
  Beuningen MA2 Druten MA2 Sportpark 'den Alst'
  Nijmegen MA5 Doetinchem MA2 Sportp. d'Almarasweg
  Union MA3 Zevenaar MA2 Sportp. 'De Kluis'
ZATERDAG 6 JUNI 2020
  Doetinchem MA2 Bemmel MA3 Sportpark Zuid
  Druten MA2 Union MA3 Hockeyclub Druten
  Overbetuwe MA2 Beuningen MA2 Sportpark de Pas
  Zevenaar MA2 Nijmegen MA5 Sportp. 'Hengelder'

Inloggen