Kies een ander team :
Meisjes A1


Teamfoto


Arbitrage verplichting team
Datum Begintijd Team Tegen Scheids
1-2-2020 11:10 ZAALBLOK ZAAL HCM MC6 - Arnhem MC5 Evie  Haze
1-2-2020 10:20 ZAALBLOK ZAAL Nijmegen MC7 - Westerduiven MC3 Anne  Gallee
1-2-2020 12:00 Meisjes C5 zaalhockey NMHC Nijmegen MC7 Evie  Haze
1-2-2020 09:30 Meisjes C5 zaalhockey HCM Arnhem MC6 Anne  Gallee
26-1-2020 17:50 ZAALBLOK ZAAL Arnhem JC2 - Oosterbeek JC3 Julia  Derks , Suze  Fisscher
26-1-2020 16:10 ZAALBLOK ZAAL Oosterbeek JC3 - HCM JC2 Anouk  Luimers , Djoeke  Luimers
26-1-2020 17:00 ZAALBLOK ZAAL Upward JC2 - Nijmegen JC4 Anouk  Luimers , Djoeke  Luimers
26-1-2020 18:40 Jongens C2 zaalhockey NMHC Nijmegen JC4 Julia  Derks , Suze  Fisscher
15-12-2019 12:00 ZAALBLOK ZAAL Apeldoorn MD12C - Mezen MD12C Lize van der Veen , Nynke  Donders
15-12-2019 11:10 ZAALBLOK ZAAL Ares MD12C - Deventer MD12C Lize van der Veen , Nynke  Donders
15-12-2019 10:20 ZAALBLOK ZAAL Wageningen MD12C - Apeldoorn MD12C Lara  Strous , Jasmijn  Habers
15-12-2019 12:50 ZAALBLOK ZAAL Wageningen MD12C - Deventer MD12C Jet  Windhorst , Maaike  Eerdhuijsen
15-12-2019 09:30 Meisjes D12 zaalhockey HC Ares MD12C Lara  Strous , Jasmijn  Habers
15-12-2019 13:40 Meisjes D12 zaalhockey MHC De Mezen MD12C Jet  Windhorst , Maaike  Eerdhuijsen
7-12-2019 15:40 ZAALBLOK ZAAL Bemmel MB5 - Overbetuwe MB4 Stephanie  Ricciardi
7-12-2019 16:30 ZAALBLOK ZAAL Druten MB2 - Nijmegen MB7 Stephanie  Ricciardi
30-11-2019 15:45 Meisjes B7 MHC Dieren MB1 Team , Djoeke  Luimers , Alisha  Havekes
30-11-2019 15:45 Meisjes B3 HCOB - Hockeyclub Overbetuwe MB2 Team , Anouk  Luimers , Julia  Derks
23-11-2019 15:45 Meisjes A4 Westerduiven MA3 Team , Nynke  Donders
23-11-2019 14:00 Jongens B2 DHV JB2 Team , Lupe  Megens
23-11-2019 15:45 Meisjes B5 Union MB8 Team , Lize van der Veen , Maaike  Eerdhuijsen
23-11-2019 17:30 Jongens C2 NMHC Nijmegen JC5 Team , Evie  Haze , Suze  Fisscher
23-11-2019 17:30 Meisjes C3 MHC Wijchen MC2 Team , Anne  Gallee , Fieke van Gemert
10-11-2019 16:45 Dames 12 NMHC Nijmegen D15 Fieke van Gemert
9-11-2019 08:30 Meisjes A3 MHCBeuningen MA2 Team , Jet  Windhorst
9-11-2019 15:45 Meisjes B5 Hockey Club Druten MB4 Lara  Strous
9-11-2019 15:45 Meisjes C5 AHC Velp MC5 Team , Stephanie  Ricciardi , Jasmijn  Habers
5-10-2019 15:45 Jongens B3 M.H.C. Oosterbeek JB2 Team , Anne  Gallee , Lupe  Megens
5-10-2019 15:45 Meisjes B3 Arnhemse Mixed Hockey Club Upward MB3 Team , Anouk  Luimers , Evie  Haze
28-9-2019 12:10 Meisjes C3 MHCZutphen MC3 Team , Julia  Derks , Maaike  Eerdhuijsen
28-9-2019 12:10 Meisjes D5 Doetinchemse Hockey Club MD4 Team , Djoeke  Luimers , Alisha  Havekes
7-9-2019 14:00 Meisjes C3 MHCBeuningen MC2 Team , Fieke van Gemert , Suze  Fisscher
7-9-2019 14:00 Meisjes A4 HCOB - Hockeyclub Overbetuwe MA3 Team , Jet  Windhorst , Nynke  Donders
 

Nog 9 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
7 mrt 10588 HC Zwolle MA2

uit route
14 mrt 10592 MHC EDE MA1

thuis
21 mrt 10600 Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina MA1

thuis
28 mrt 10608 MHCZutphen MA2

uit route
4 apr 10618 AHC Velp MA1

thuis
18 apr 12995 HCQZ MA1

uit route
9 mei 10637 O.H.C. Bully MA2

uit route
16 mei 10640 HC Zwolle MA2

thuis
6 jun 10651 MHC EDE MA1

uit route
4 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Union MA1 5 15 5 0 0 22 1 0
2 Ede MA1 4 12 4 0 0 10 2 0
3 Zwolle MA2 4 9 3 0 1 9 3 0
4 QZ MA1 4 6 2 0 2 11 7 0
5 PW MA1 5 4 1 1 3 10 13 0
6 Bully MA2 5 4 1 1 3 7 14 0
7 Arnhem MA1 4 3 1 0 3 4 11 0
8 Zutphen MA2 5 0 0 0 5 1 23 0

Uitslagenmatrix
  Arnhem MA1Bully MA2Ede MA1PW MA1Union MA1Zutphen MA2QZ MA1Zwolle MA2
Arnhem MA1   1-2 0-5
Bully MA2   2-3 3-3
Ede MA1   2-0 2-0
PW MA1 0-3   1-4
Union MA1 4-0   6-0 3-0
Zutphen MA2 0-5   1-7 0-3
QZ MA1 1-3 3-0  
Zwolle MA2 3-0 3-1  

Uitslagen
ZATERDAG 2 NOVEMBER 2019
.. Ede MA1 Zwolle MA2 2-0 Definitief
.. Arnhem MA1 Bully MA2 1-2 Definitief
.. PW MA1 Union MA1 1-4 Definitief
.. Zutphen MA2 QZ MA1 1-7 Definitief
ZATERDAG 9 NOVEMBER 2019
.. Zwolle MA2 PW MA1 3-1 Definitief
.. QZ MA1 Arnhem MA1 1-3 Definitief
.. Bully MA2 Ede MA1 2-3 Definitief
.. Union MA1 Zutphen MA2 6-0 Definitief
ZATERDAG 16 NOVEMBER 2019
.. QZ MA1 Bully MA2 3-0 Definitief
.. PW MA1 Ede MA1 0-3 Definitief
.. Zutphen MA2 Zwolle MA2 0-3 Definitief
ZATERDAG 23 NOVEMBER 2019
.. Ede MA1 Zutphen MA2 2-0 Definitief
.. Zwolle MA2 Arnhem MA1 3-0 Definitief
.. Bully MA2 PW MA1 3-3 Definitief
.. Union MA1 QZ MA1 3-0 Definitief
DINSDAG 26 NOVEMBER 2019
.. Arnhem MA1 Union MA1 0-5 Definitief
ZATERDAG 30 NOVEMBER 2019
.. Union MA1 Bully MA2 4-0 Definitief
.. Zutphen MA2 PW MA1 0-5 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 29 FEBRUARI 2020
  Arnhem MA1 Ede MA1 Sportp. Beekhuizen
  QZ MA1 Zwolle MA2 Sportpark Staddijk
ZATERDAG 7 MAART 2020
  Ede MA1 QZ MA1 Sportp. 'De Bosrand'
  PW MA1 Arnhem MA1 Erve 'Het Slagman'
  Zutphen MA2 Bully MA2 Zuidveen
  Zwolle MA2 Union MA1 Sportpark Het Hoge Laar
ZATERDAG 14 MAART 2020
  Arnhem MA1 Zutphen MA2 Sportp. Beekhuizen
  Bully MA2 Zwolle MA2 Sportpark Sportlaan
  QZ MA1 PW MA1 Sportpark Staddijk
  Union MA1 Ede MA1 Sportp. 'De Kluis'
ZATERDAG 21 MAART 2020
  Bully MA2 Arnhem MA1 Sportpark Sportlaan
  QZ MA1 Zutphen MA2 Sportpark Staddijk
  Union MA1 PW MA1 Sportp. 'De Kluis'
  Zwolle MA2 Ede MA1 Sportpark Het Hoge Laar
ZATERDAG 28 MAART 2020
  Arnhem MA1 QZ MA1 Sportp. Beekhuizen
  Ede MA1 Bully MA2 Sportp. 'De Bosrand'
  PW MA1 Zwolle MA2 Erve 'Het Slagman'
  Zutphen MA2 Union MA1 Zuidveen
ZATERDAG 4 APRIL 2020
  Bully MA2 QZ MA1 Sportpark Sportlaan
  Ede MA1 PW MA1 Sportp. 'De Bosrand'
  Union MA1 Arnhem MA1 Sportp. 'De Kluis'
  Zwolle MA2 Zutphen MA2 Sportpark Het Hoge Laar
ZATERDAG 18 APRIL 2020
  Arnhem MA1 Zwolle MA2 Sportp. Beekhuizen
  PW MA1 Bully MA2 Erve 'Het Slagman'
  QZ MA1 Union MA1 Sportpark Staddijk
  Zutphen MA2 Ede MA1 Zuidveen
ZATERDAG 9 MEI 2020
  Bully MA2 Union MA1 Sportpark Sportlaan
  Ede MA1 Arnhem MA1 Sportp. 'De Bosrand'
  PW MA1 Zutphen MA2 Erve 'Het Slagman'
  Zwolle MA2 QZ MA1 Sportpark Het Hoge Laar
ZATERDAG 16 MEI 2020
  Arnhem MA1 PW MA1 Sportp. Beekhuizen
  Bully MA2 Zutphen MA2 Sportpark Sportlaan
  QZ MA1 Ede MA1 Sportpark Staddijk
  Union MA1 Zwolle MA2 Sportp. 'De Kluis'
ZATERDAG 6 JUNI 2020
  Ede MA1 Union MA1 Sportp. 'De Bosrand'
  PW MA1 QZ MA1 Erve 'Het Slagman'
  Zutphen MA2 Arnhem MA1 Zuidveen
  Zwolle MA2 Bully MA2 Sportpark Het Hoge Laar

Inloggen