Kies een ander team :
Meisjes A2


Teamfoto


Arbitrage verplichting team
Datum Begintijd Team Tegen Scheids
1-2-2020 11:10 ZAALBLOK ZAAL HCM MC6 - Arnhem MC5 Britt  Thuis
1-2-2020 10:20 ZAALBLOK ZAAL Nijmegen MC7 - Westerduiven MC3 Irene  Harts
1-2-2020 12:50 ZAALBLOK ZAAL Westerduiven MC3 - Arnhem MC5 Britt  Thuis , Nina van Velsen
1-2-2020 12:00 Meisjes C5 zaalhockey NMHC Nijmegen MC7 Nina van Velsen
1-2-2020 09:30 Meisjes C5 zaalhockey HCM Arnhem MC6 Irene  Harts
7-12-2019 17:20 ZAALBLOK ZAAL QZ MB2 - Overbetuwe MB4 Carlien  Roelofs , Lieke  Muijsers
7-12-2019 14:50 ZAALBLOK ZAAL QZ MB2 - Druten MB2 Louise  Geeraedts
7-12-2019 15:40 ZAALBLOK ZAAL Bemmel MB5 - Overbetuwe MB4 Eva  Bloo
7-12-2019 16:30 ZAALBLOK ZAAL Druten MB2 - Nijmegen MB7 Eva  Bloo
7-12-2019 14:00 Meisjes B7 zaalhockey MHC Bemmel 800 MB5 Louise  Geeraedts
7-12-2019 18:10 Meisjes B7 zaalhockey NMHC Nijmegen MB7 Carlien  Roelofs , Lieke  Muijsers
16-11-2019 10:15 Meisjes B8 Westerduiven MB3 Team , Pleuni  Lensen , Lieke  Muijsers
16-11-2019 10:15 Meisjes B7 MHC Bemmel 800 MB5 Team , Pleun  Willems , Britt  Thuis
16-11-2019 14:00 Meisjes B3 AHC Velp MB2 Team , Frederique  Zandvliet , Nina van Velsen
16-11-2019 15:45 Meisjes C5 MHC Wijchen MC6 Team , Carlien  Roelofs , Irene  Harts
2-11-2019 17:30 Meisjes B4 MHCBeuningen MB2 Team , Carlijn  Callaars , Ronny  IJsbrandij
2-11-2019 14:00 Meisjes C2 HC Zwolle MC3 Team , Marit  Eggenhuizen , Sofie  Baken
5-10-2019 14:00 Meisjes B7 Hockey Club Druten MB2 Team , Eva  Bloo , Nina van Velsen
5-10-2019 12:10 Meisjes B8 WMHC MB6 Frederique  Zandvliet
5-10-2019 17:30 Meisjes B6 MHC Wijchen MB5 Team , Britt  Thuis , Louise  Geeraedts
5-10-2019 10:15 Meisjes B5 AHC Velp MB3 Team , Carlien  Roelofs
14-9-2019 08:30 Meisjes B4 HCOB - Hockeyclub Overbetuwe MB1 Team , Sofie  Baken , Carlijn  Callaars
14-9-2019 12:10 Jongens D2 Doetinchemse Hockey Club JD1 Team , Marit  Eggenhuizen , Ronny  IJsbrandij
14-9-2019 12:10 Meisjes D2 Hockey Club Druten MD2 Team , Irene  Harts , Pleuni  Lensen
31-8-2019 12:10 Meisjes B2 !Oefenwedstrijd NMHC MB3 Team , Pleun  Willems , Louise  Geeraedts
31-8-2019 15:45 Meisjes C3 !Oefenwedstrijd NMHC MC5 Team , Eva  Bloo , Lieke  Muijsers
 

Nog 9 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
7 mrt 10929 Doetinchemse Hockey Club MA1

thuis
14 mrt 10956 Apeldoorn MA2

uit route
21 mrt 10968 Voorster Hockeyclub Twello MA1

uit route
28 mrt 10994 HCOIJ MA1

thuis
4 apr 11002 MHC Wijchen MA3

uit route
18 apr 11034 Westerduiven MA2

thuis
9 mei 11044 HC Ares MA2

thuis
16 mei 11066 Doetinchemse Hockey Club MA1

uit route
6 jun 11089 Apeldoorn MA2

thuis
5 thuiswedstrijden en 4 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Doetinchem MA1 5 15 5 0 0 27 5 0
2 Ares MA2 5 12 4 0 1 15 7 0
3 Twello MA1 5 12 4 0 1 18 11 0
4 Union MA2 5 9 3 0 2 20 10 0
5 Apeldoorn MA2 4 3 1 0 3 9 17 0
6 Westerduiven MA2 5 3 1 0 4 6 24 0
7 Wijchen MA3 5 1 0 1 4 7 12 0
8 Oude IJsselstreek MA1 4 1 0 1 3 7 23 0

Uitslagenmatrix
  Apeldoorn MA2Ares MA2Doetinchem MA1Union MA2Westerduiven MA2Twello MA1Oude IJsselstreek MA1Wijchen MA3
Apeldoorn MA2   1-6 3-1
Ares MA2 5-2   3-2 4-0
Doetinchem MA1   4-1 4-1 1-0
Union MA2   2-3 3-2
Westerduiven MA2 0-9   3-2
Twello MA1 5-3 3-1 6-1  
Oude IJsselstreek MA1 2-12 2-4  
Wijchen MA3 0-2 3-3  

Uitslagen
ZATERDAG 2 NOVEMBER 2019
.. Wijchen MA3 Oude IJsselstreek MA1 3-3 Definitief
.. Doetinchem MA1 Westerduiven MA2 4-1 Definitief
.. Union MA2 Twello MA1 2-3 Definitief
.. Ares MA2 Apeldoorn MA2 5-2 Definitief
ZATERDAG 9 NOVEMBER 2019
.. Oude IJsselstreek MA1 Union MA2 2-4 Definitief
.. Twello MA1 Ares MA2 3-1 Definitief
.. Apeldoorn MA2 Doetinchem MA1 1-6 Definitief
.. Westerduiven MA2 Wijchen MA3 3-2 Definitief
ZATERDAG 16 NOVEMBER 2019
.. Doetinchem MA1 Twello MA1 4-1 Definitief
.. Union MA2 Wijchen MA3 3-2 Definitief
.. Apeldoorn MA2 Westerduiven MA2 3-1 Definitief
.. Ares MA2 Oude IJsselstreek MA1 4-0 Definitief
ZATERDAG 23 NOVEMBER 2019
.. Oude IJsselstreek MA1 Doetinchem MA1 2-12 Definitief
.. Twello MA1 Apeldoorn MA2 5-3 Definitief
.. Westerduiven MA2 Union MA2 0-9 Definitief
.. Wijchen MA3 Ares MA2 0-2 Definitief
ZATERDAG 30 NOVEMBER 2019
.. Doetinchem MA1 Wijchen MA3 1-0 Definitief
.. Ares MA2 Union MA2 3-2 Definitief
.. Twello MA1 Westerduiven MA2 6-1 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 29 FEBRUARI 2020
  Apeldoorn MA2 Oude IJsselstreek MA1 Sportpark Orderbos
ZATERDAG 7 MAART 2020
  Ares MA2 Westerduiven MA2 Sportp. 'Nagelpoel'
  Oude IJsselstreek MA1 Twello MA1 Sportpark de IJsselweide
  Union MA2 Doetinchem MA1 Sportp. 'De Kluis'
  Wijchen MA3 Apeldoorn MA2 Sportpark Oosterweg
ZATERDAG 14 MAART 2020
  Apeldoorn MA2 Union MA2 Sportpark Orderbos
  Doetinchem MA1 Ares MA2 Sportpark Zuid
  Twello MA1 Wijchen MA3 Rabohockeypark
  Westerduiven MA2 Oude IJsselstreek MA1 Westsingel
ZATERDAG 21 MAART 2020
  Apeldoorn MA2 Ares MA2 Sportpark Orderbos
  Oude IJsselstreek MA1 Wijchen MA3 Sportpark de IJsselweide
  Twello MA1 Union MA2 Rabohockeypark
  Westerduiven MA2 Doetinchem MA1 Westsingel
ZATERDAG 28 MAART 2020
  Ares MA2 Twello MA1 Sportp. 'Nagelpoel'
  Doetinchem MA1 Apeldoorn MA2 Sportpark Zuid
  Union MA2 Oude IJsselstreek MA1 Sportp. 'De Kluis'
  Wijchen MA3 Westerduiven MA2 Sportpark Oosterweg
ZATERDAG 4 APRIL 2020
  Oude IJsselstreek MA1 Ares MA2 Sportpark de IJsselweide
  Twello MA1 Doetinchem MA1 Rabohockeypark
  Westerduiven MA2 Apeldoorn MA2 Westsingel
  Wijchen MA3 Union MA2 Sportpark Oosterweg
ZATERDAG 18 APRIL 2020
  Apeldoorn MA2 Twello MA1 Sportpark Orderbos
  Ares MA2 Wijchen MA3 Sportp. 'Nagelpoel'
  Doetinchem MA1 Oude IJsselstreek MA1 Sportpark Zuid
  Union MA2 Westerduiven MA2 Sportp. 'De Kluis'
ZATERDAG 9 MEI 2020
  Oude IJsselstreek MA1 Apeldoorn MA2 Sportpark de IJsselweide
  Union MA2 Ares MA2 Sportp. 'De Kluis'
  Westerduiven MA2 Twello MA1 Westsingel
  Wijchen MA3 Doetinchem MA1 Sportpark Oosterweg
ZATERDAG 16 MEI 2020
  Apeldoorn MA2 Wijchen MA3 Sportpark Orderbos
  Doetinchem MA1 Union MA2 Sportpark Zuid
  Twello MA1 Oude IJsselstreek MA1 Rabohockeypark
  Westerduiven MA2 Ares MA2 Westsingel
ZATERDAG 6 JUNI 2020
  Ares MA2 Doetinchem MA1 Sportp. 'Nagelpoel'
  Oude IJsselstreek MA1 Westerduiven MA2 Sportpark de IJsselweide
  Union MA2 Apeldoorn MA2 Sportp. 'De Kluis'
  Wijchen MA3 Twello MA1 Sportpark Oosterweg

Inloggen