Wedstrijden quicklinks

zat 14 dec - zon 15 dec - zat 4 jan - zon 5 jan - zat 11 jan - zon 12 jan - zat 18 jan - zon 19 jan


laat schema zien voor  


14 december | Zaalhockey

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Dames 2 zaalhockey 6699  MHCBeuningen D3  10:00  10:30 WAGENINGEN
Wageningen zaalhockyhal
Bornsesteeg 10
6708PE WAGENINGEN
hal: veld 1
Dames 2 zaalhockey 6660  O.H.C. Bully D2  13:00  13:30 WAGENINGEN
Wageningen zaalhockyhal
Bornsesteeg 10
6708PE WAGENINGEN
hal: veld 1
Dames 3 zaalhockey 3195  Hockey Vereniging Zevenaar D2  15:40  16:10 WAGENINGEN
Let op: Uittenue mee!   
Wageningen zaalhockyhal
Bornsesteeg 10
6708PE WAGENINGEN
hal: veld 1
Dames 3 zaalhockey 3633  WMHC D3  14:00  14:30 WAGENINGEN
Let op: Uittenue mee!   
Wageningen zaalhockyhal
Bornsesteeg 10
6708PE WAGENINGEN
hal: veld 1
Dames 4 zaalhockey 3089  MHC Bemmel 800 D2  14:50  15:20 WAGENINGEN
Wageningen zaalhockyhal
Bornsesteeg 10
6708PE WAGENINGEN
hal: veld 1
Dames 4 zaalhockey 3304  Hockey Vereniging Zevenaar D2  17:20  17:50 WAGENINGEN
Let op: Uittenue mee!   
Wageningen zaalhockyhal
Bornsesteeg 10
6708PE WAGENINGEN
hal: veld 1
Dames Jong 1 zaalhockey 2862  MHC Almelo DJ1 60   08:50  10:20 APELDOORN
Matenpark
Heemradenlaan 130
7329BZ APELDOORN
hal: veld 1
Dames Jong 1 zaalhockey 2971  Hattemse M.H.C. DJ1 60   11:20  12:50 APELDOORN
Matenpark
Heemradenlaan 130
7329BZ APELDOORN
hal: veld 1
 
Meisjes C2 zaalhockey 2074  HCOB - Hockeyclub Overbetuwe MC1 10   17:15  18:10 MALDEN
Fluiten: Moos de Haas (Jongens A1 zaalhockey) en Floris Herings (Jongens A1)
Arbitrage: Meisjes A1 zaalhockey
De Veldschuur
Veldsingel 29
6581TC MALDEN
hal: veld 1
Zaalwacht 14.00-19.00 uur
Meisjes C2 zaalhockey 1965  MHCBeuningen MC1 10   13:05  14:00 MALDEN
Fluiten: Marc Schasfoort (Jongens A1 zaalhockey) en Jarno Schuurman (Jongens A1 zaalhockey)
Arbitrage: Jongens A1 zaalhockey
De Veldschuur
Veldsingel 29
6581TC MALDEN
hal: veld 1
Zaalwacht 14.00-19.00 uur
Meisjes C5 zaalhockey 7080  HCM Arnhem MC6 15   16:15  17:00 GROESBEEK
Heuvelland
Ambachtsweg 8
6562AV GROESBEEK
hal: veld 1
Meisjes C5 zaalhockey 6860  NMHC Nijmegen MC7 15   14:35  15:20 GROESBEEK
Heuvelland
Ambachtsweg 8
6562AV GROESBEEK
hal: veld 1
Meisjes D4 zaalhockey 4017  MHCBeuningen MD2 30   12:40  13:40 BEUNINGEN GLD
Tinnegieter
Leigraaf 2
6641DH BEUNINGEN GLD
hal: veld 1
Meisjes D4 zaalhockey 3790  HCQZ MD2 30   11:00  12:00 BEUNINGEN GLD
Tinnegieter
Leigraaf 2
6641DH BEUNINGEN GLD
hal: veld 1
 
ZAALBLOK 2292  ZAAL Nijmegen MC3 - Kromhouters MC1 10   17:10  17:20 MALDEN
Fluiten: Floris Herings (Jongens A1) en Moos de Haas (Jongens A1 zaalhockey)
Arbitrage: Jongens A1 zaalhockey
De Veldschuur
Veldsingel 29
6581TC MALDEN
hal: veld 1
ZAALBLOK 2392  ZAAL Overbetuwe MC1 - Druten MC1 10   16:20  16:30 MALDEN
Fluiten: Jules Tesser (Jongens A1 zaalhockey) en Willem van den Wildenberg (Jongens A1 zaalhockey)
Arbitrage: Jongens A1 zaalhockey
De Veldschuur
Veldsingel 29
6581TC MALDEN
hal: veld 1
ZAALBLOK 1855  ZAAL Beuningen MC1 - Nijmegen MC3 10   15:30  15:40 MALDEN
Fluiten: Jules Tesser (Jongens A1 zaalhockey) en Willem van den Wildenberg (Jongens A1 zaalhockey)
Arbitrage: Jongens A1 zaalhockey
De Veldschuur
Veldsingel 29
6581TC MALDEN
hal: veld 1
ZAALBLOK 2181  ZAAL Kromhouters MC1 - Druten MC1 10   14:40  14:50 MALDEN
Fluiten: Marc Schasfoort (Jongens A1 zaalhockey) en Jarno Schuurman (Jongens A1 zaalhockey)
Arbitrage: Jongens A1 zaalhockey
De Veldschuur
Veldsingel 29
6581TC MALDEN
hal: veld 1
Jongens A2 zaalhockey 8368  MHC Bemmel 800 JA1 30   14:40  16:10 BEUNINGEN GLD
Tinnegieter
Leigraaf 2
6641DH BEUNINGEN GLD
hal: veld 1
Jongens A2 zaalhockey 8294  HCOB - Hockeyclub Overbetuwe JA1 30   13:00  14:30 BEUNINGEN GLD
Tinnegieter
Leigraaf 2
6641DH BEUNINGEN GLD
hal: veld 1
Jongens B1 zaalhockey 6701  DHV JB1 40   14:05  15:45 ARNHEM
Valkenhuizen Arnhem
Beukenlaan 23
6823MA ARNHEM
hal: veld 2
Jongens B1 zaalhockey 6662  Arnhemse Mixed Hockey Club Upward JB1 40   17:05  18:45 ARNHEM
Valkenhuizen Arnhem
Beukenlaan 23
6823MA ARNHEM
hal: veld 2
Jongens B12 zaalhockey 8674  DHV JB12C  09:00  09:30 DEVENTER
Deventer zaalhockeyhal
Leo Halleweg 3
7425NA DEVENTER
hal: veld 2
Jongens B12 zaalhockey 8896  WMHC JB12C  10:40  11:10 DEVENTER
Deventer zaalhockeyhal
Leo Halleweg 3
7425NA DEVENTER
hal: veld 2
Jongens C1 zaalhockey 6474  Apeldoorn JC1 40   11:05  12:45 ARNHEM
Valkenhuizen Arnhem
Beukenlaan 23
6823MA ARNHEM
hal: veld 2
Jongens C1 zaalhockey 6533  DHV JC1 40   08:05  09:45 ARNHEM
Valkenhuizen Arnhem
Beukenlaan 23
6823MA ARNHEM
hal: veld 2
Jongens D2 zaalhockey 2551  THCC De Kromhouters JD2  12:00  12:30 BEMMEL
De Heister
Drieske 1
6681CX BEMMEL
hal: veld 1
Jongens D2 zaalhockey 2442  HCOB - Hockeyclub Overbetuwe JD2  13:40  14:10 BEMMEL
De Heister
Drieske 1
6681CX BEMMEL
hal: veld 1


Inloggen