Trainingsschema   vrijdag 24 mei 2019   01:32

Let op: de trainingen starten vanaf 29 augustus.

Dit schema loopt van 18-2-2019 t/m 10-6-2019
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:15 - 18:30 derde training eerstelijns Trainingsgroep Rabo
18:00 - 22:00 Keeperstraining Trainingsgroep KGC - AB Hans van Loon Boris Burg
18:30 - 20:30 Dames 1 Wouter Grijs
Frank Stofmeel
Rabo
20:30 - 22:00 Bedrijfscompetitie Trainingsgroep KGD
20:30 - 22:00 Bedrijfscompetitie Trainingsgroep KGA
20:30 - 22:00 Bedrijfscompetitie Trainingsgroep Rabo
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
20:00 - 21:15 Dames 2 KGC - AB Wekelijkse wissel vroeg/laat
20:00 - 21:15 Dames 5 KGD - AB wekelijkse wissel water/zand veld D
20:00 - 21:15 Dames 5 KGC - CD wekelijkse wissel water/zand veld D
20:00 - 21:15 Dames 7 KGC - CD wekelijkse wissel water/zand veld D
20:00 - 21:15 Dames 7 KGD - AB wekelijkse wissel water/zand veld D
20:00 - 22:00 Heren 1 Erik Verzijden
Ties Pronk
Rabo
20:00 - 21:15 Heren 4 KGC - AB Wekelijkse wissel vroeg/laat
21:15 - 22:30 Dames 2 KGC - AB Wekelijkse wissel vroeg/laat
21:15 - 22:30 Dames 3 KGC - CD
21:15 - 22:30 Heren 4 KGC - AB Wekelijkse wissel vroeg/laat
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 16:00 funkey Trainingsgroep KGA - AB Debby van Haren Noor Wessels
19:00 - 20:00 Keeperstraining Trainingsgroep Rabo - AB
19:00 - 20:00 Keeperstraining Trainingsgroep KGD - AB
20:00 - 22:00 Dames 1 Jouk Nijenhuis
Wouter Grijs
Rabo
20:00 - 21:30 Dames 11 Joost Wils KGD - CD
20:00 - 21:15 Dames 4 KGC - AB wekelijkse wissel water/zand zie wisselschema
20:00 - 21:30 Dames 4 KGA wekelijkse wissel water/zand zie wisselschema
20:00 - 21:30 Dames 6 KGA wekelijkse wissel water/zand zie wisselschema
20:00 - 21:15 Dames 6 KGC - AB wekelijkse wissel water/zand zie wisselschema
20:00 - 21:30 Dames 8 Jasper Uijttenboogaart
Joep Lamée
KGD - AB
20:00 - 21:15 Heren 2 KGC - CD wekelijkse wissel vroeg/laat
20:00 - 21:15 Heren 5 KGC - CD wekelijkse wissel vroeg/laat
21:15 - 22:30 Heren 2 KGC - CD wekelijkse wissel vroeg/laat
21:15 - 22:30 Heren 5 KGC - CD wekelijkse wissel vroeg/laat
21:15 - 22:30 Heren 6 KGC - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 funkey Trainingsgroep KGA - D Debby van Haren Carys Pulles Lotte Leijser
20:00 - 22:00 Dames 1 Jouk Nijenhuis
Wouter Grijs
Rabo - AB
20:00 - 21:30 Dames 1 Jouk Nijenhuis
Wouter Grijs
Rabo - CD
20:00 - 21:15 Dames 10 Joost Wils KGA - AB
20:00 - 21:30 Dames 2 Jens Rutjes KGA - CD
20:00 - 22:00 Heren 1 Erik Verzijden
Ties Pronk
KGC - AB
20:00 - 21:00 Heren 1 Erik Verzijden
Ties Pronk
KGC - CD
21:00 - 22:30 Heren 3 KGC - CD H3/ H7/ VETHeren tijd en water/zand volgens wisselschema
21:00 - 22:30 Heren 7 KGC - CD H3/ H7/ VETHeren tijd en water/zand volgens wisselschema
21:15 - 22:30 Heren 3 KGA - AB H3/ H7/ VETHeren tijd en water/zand volgens wisselschema
21:15 - 22:30 Heren 7 KGA - AB H3/ H7/ VETHeren tijd en water/zand volgens wisselschema
21:30 - 23:00 Heren 3 Rabo - CD H3/ H7/ VETHeren tijd en water/zand volgens wisselschema
21:30 - 23:00 Heren 7 Rabo - CD H3/ H7/ VETHeren tijd en water/zand volgens wisselschema
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
19:30 - 21:30 Heren 1 Erik Verzijden
Ties Pronk
Rabo
20:00 - 21:30 Dames 9
Joost Wils
KGC - AB wekelijks wisselschema water/zand met D9/ H4
20:00 - 21:30 Dames Jong Senioren 1 Niek Middelbeek
Niek Middelbeek
KGC - CD wekelijks wisselschema water/zand DJ1/H8
20:00 - 21:30 Dames Jong Senioren 2 Jeffrey Martijn KGD - AB
20:00 - 21:30 Heren 4
KGC - AB wekelijks wisselschema water/zand met D9/ H4
20:00 - 21:30 Heren 8
KGC - CD wekelijks wisselschema water/zand DJ1/H8
Inloggen