Trainingsschema   vrijdag 24 mei 2019   01:37

Let op: de trainingen starten vanaf 29 augustus.

Dit schema loopt van 18-2-2019 t/m 10-6-2019
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 Jongens D1 Wouter Grijs
Michel Schoenmaker
Senna Bombach
Fleur Thijssen
KGC - B
16:30 - 18:00 Meisjes D1 Wouter Grijs
Michel Schoenmaker
Senna Bombach
Fleur Thijssen
KGC - C
16:30 - 17:30 Meisjes D6 Thomas Jong KGD - AB
16:45 - 18:00 Jongens C1 Wouter Grijs
Michel Schoenmaker
Senna Bombach
Fleur Thijssen
KGC - A
16:45 - 18:00 Meisjes C1 Michel Schoenmaker
Wouter Grijs
Senna Bombach
Fleur Thijssen
KGC - D
17:15 - 18:30 derde training eerstelijns Trainingsgroep Rabo
17:30 - 18:30 Meisjes A6 Thomas Jong KGD - AB
17:30 - 18:30 Meisjes B5 Jeffrey Martijn KGA - AB
18:00 - 22:00 Keeperstraining Trainingsgroep KGC - AB Hans van Loon Boris Burg
18:00 - 19:15 Jongens B1 Michel Schoenmaker
Senna Bombach
Philip Kortz
KGC - D
18:00 - 19:15 Meisjes B1 Michel Schoenmaker
Senna Bombach
Philip Kortz
KGC - C
18:00 - 19:15 Meisjes C5 Andy Rothwell KGD - CD
18:30 - 19:30 Meisjes A7 Thomas Jong KGD - AB
18:30 - 19:30 Meisjes B7 Jeffrey Martijn KGA - AB
18:30 - 19:30 Meisjes C4 Josefien Bloemendal
Maud Jacobs
KGA - CD
19:15 - 20:30 Jongens A1 Michel Schoenmaker
Senna Bombach
Philip Kortz
KGC - D
19:15 - 20:30 Jongens C2 Andy Rothwell KGD - CD
19:15 - 20:30 Meisjes A1 Michel Schoenmaker
Senna Bombach
Philip Kortz
KGC - C
19:30 - 20:30 Meisjes A3 Thomas Jong KGD - AB
19:30 - 20:30 Meisjes B3 Jeffrey Martijn KGA - AB
20:30 - 22:00 Bedrijfscompetitie Trainingsgroep KGD
20:30 - 22:00 Bedrijfscompetitie Trainingsgroep KGA
20:30 - 22:00 Bedrijfscompetitie Trainingsgroep Rabo
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Jongens B1 Wouter Grijs
Maxime Noverraz
Rabo - AB
17:00 - 18:30 Jongens D1 Edo Sprokholt Rabo - CD
17:00 - 18:30 Meisjes C1 Thomas Jong
Job Tesser
KGC - CD
17:00 - 18:00 Meisjes D4 Jasper Schuit KGD - AB
17:30 - 19:00 Jongens A2 Bas Verkroost
Michel Schoenmaker
KGD - CD
18:00 - 19:00 Jongens C3 Jasper Schuit KGD - AB
18:30 - 20:00 Jongens A1 Michel Schoenmaker
Maxime Noverraz
Rabo - CD
18:30 - 20:00 Meisjes A1 Tom Driessen
Guido Zwart
Rabo - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Jasper Stokkermans
Joep Koolen
KGC - AB
18:30 - 20:00 Meisjes D1 Myrthe de Haas
Demi Dreis
KGC - CD
18:45 - 20:00 Meisjes C2 Thomas Jong KGA - CD
19:00 - 20:30 Jongens B2 Bas Verkroost
Alexander Ingerslev Nielsen
KGD - CD
19:00 - 20:00 Meisjes A5 Jasper Schuit KGD - AB
19:00 - 20:00 Meisjes B4 Wouter Grijs KGA - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 16:00 funkey Trainingsgroep KGA - AB Debby van Haren Noor Wessels
16:00 - 17:00 Jongens D2 Edo Sprokholt
Jasper Schuit
KGC - A
16:00 - 17:00 Jongens D3 Edo Sprokholt
Jasper Schuit
KGC - B
16:00 - 17:00 Meisjes D2 Edo Sprokholt
Jasper Schuit
KGC - CD
16:00 - 17:00 Meisjes D3 Edo Sprokholt
Jasper Schuit
Rabo - A
16:00 - 17:00 Meisjes D4 Edo Sprokholt
Jasper Schuit
Rabo - B
16:00 - 17:00 Meisjes D5 Edo Sprokholt
Jasper Schuit
Rabo - C
16:00 - 17:00 Meisjes D6 Edo Sprokholt Rabo - D
17:00 - 18:00 Jongens B3 Reinmar van Goethem KGD - CD
17:00 - 18:00 Meisjes C2 Jeffrey Martijn KGD - AB
17:00 - 18:00 Meisjes C3 Edo Sprokholt
Anne Heuver
Rabo - AB
17:00 - 18:00 Meisjes C4 Edo Sprokholt
Anne Heuver
Rabo - CD
17:00 - 18:00 Meisjes C5 Edo Sprokholt
Anne Heuver
KGC - AB
17:00 - 18:00 Meisjes C6 Edo Sprokholt
Anne Heuver
KGC - CD
18:00 - 19:30 Jongens C1 Jasper Schuit KGC - AB
18:00 - 19:00 Meisjes A6 Bas Bouwmeester Rabo - AB
18:00 - 19:00 Meisjes A7 Reinmar van Goethem KGC - CD
18:00 - 19:00 Meisjes B2 Jeffrey Martijn Rabo - CD
18:00 - 19:00 Meisjes B6 Wouter Lubbers KGA - AB
18:30 - 19:30 Meisjes A4 Rianne Jansen
Yvonne de Keyzer
KGA - CD
19:00 - 20:00 Keeperstraining Trainingsgroep Rabo - AB
19:00 - 20:00 Keeperstraining Trainingsgroep KGD - AB
19:00 - 20:00 Jongens A3 Wouter Lubbers KGA - AB
19:00 - 20:00 Meisjes A2 Jeffrey Martijn Rabo - CD
19:00 - 20:00 Meisjes A3 Reinmar van Goethem KGC - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Meisjes D3 Jasper Schuit Rabo - CD
16:00 - 17:00 Meisjes D5 Daan Loogman KGD - CD
17:00 - 18:00 funkey Trainingsgroep KGA - D Debby van Haren Carys Pulles Lotte Leijser
17:00 - 18:30 Meisjes C1 Thomas Jong
Jasper Stokkermans
Rabo - CD
18:00 - 19:00 Meisjes B4 Reinmar van Goethem KGD - AB
18:00 - 19:00 Meisjes B5 Edo Sprokholt KGD - CD
18:15 - 19:45 Jongens B1 Wouter Grijs Rabo - AB
18:30 - 20:00 Jongens A1 Michel Schoenmaker
Nienke Kok
KGC - AB
18:30 - 20:00 Jongens C2 Jasper Schuit KGA - CD
18:30 - 20:00 Meisjes A1 Tom Driessen
Rachel Jansen
Cato Lever
KGC - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Jasper Stokkermans
Thomas Jong
Rabo - CD
18:30 - 20:00 Meisjes D1 Myrthe de Haas
Demi Dreis
KGA - AB
19:00 - 20:00 Meisjes A5 Edo Sprokholt KGD - CD
19:00 - 20:00 Meisjes B3 Reinmar van Goethem KGD - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Jongens D2 Edo Sprokholt Rabo - CD
16:00 - 17:00 Jongens D3 Jasper Schuit Rabo - AB
17:00 - 18:00 Jongens B2 Jasper Schuit Rabo - AB
17:00 - 18:00 Jongens B3 Bas Verkroost KGC - AB
17:00 - 18:30 Jongens D1 Edo Sprokholt
Maarten Zwakhoven
Rabo - CD
17:00 - 18:00 Meisjes D2 Nicole Weterings
Anne Heuver
KGA - CD
17:30 - 18:30 Meisjes A4 Jeffrey Martijn KGC - CD
17:30 - 18:30 Meisjes C6 Anouk Luimers
Alysia de Jong
KGD - AB
18:00 - 19:00 Jongens A3 Bas Verkroost KGC - AB
18:00 - 19:30 Jongens C1 Jasper Schuit
Roeland de Bruijn
Rabo - AB
18:00 - 19:00 Meisjes B6 Wouter Lubbers KGA - AB
18:00 - 19:00 Meisjes C3 Nicole Weterings
Anne Heuver
KGA - CD
18:30 - 19:30 Jongens C3 Edwin van Sligter KGD - AB
18:30 - 20:00 Meisjes A2 Jeffrey Martijn KGC - CD
19:00 - 20:00 Jongens A2 Bas Verkroost KGC - AB
19:00 - 20:00 Meisjes B2 Sjors Eerdhuijsen KGA - CD
Inloggen