Terug

Heren 1

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Joep Koolen
Aanvoerder Niek Roumans
Manager Marie-Jeanne Giesberts-Stadhouders
Manager Marcel Schuurman
Trainer/Coach Bas van Zundert
Ass. Trainer/Coach Edo Sprokholt

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
QZ H1 Apeldoorn H1 14:45
EHV H1 Upward H1 14:45
Kromhouters H1 Zwolle H1 14:45
Apeliotes H1 Beuningen H1 14:45
Union H1 Amersfoort H1 14:45
GHBS H1 Roden H1 14:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 GHBS H1 12 27 9 0 3
2 Upward H1 12 25 8 1 3
3 Union H1 12 22 6 4 2
4 Apeldoorn H1 12 21 6 3 3
5 Zwolle H1 12 20 6 2 4
6 Amersfoort H1 12 20 6 2 4
7 Kromhouters H1 12 17 5 2 5
8 Beuningen H1 12 16 5 1 6
9 Roden H1 12 13 4 1 7
10 QZ H1 12 10 3 1 8
11 EHV H1 12 8 2 2 8
12 Apeliotes H1 12 7 2 1 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
8 mrt MHC Bemmel 800 H1 20:30 uit
8 mrt O.H.C. Bully H1 20:30 uit
10 mrt Hockeyclub Amersfoort H1 14:45 thuis - C-veld
17 mrt N.S.H.C. Apeliotes H1 14:45 uit
24 mrt MHCBeuningen H1 14:45 thuis - C-veld
7 apr GHBS H1 14:45 thuis - C-veld
14 apr EHV Enschede H1 n.n.b uit
21 apr THCC De Kromhouters H1 14:45 thuis - C-veld
28 apr HCQZ H1 14:45 uit
12 mei Apeldoorn H1 14:45 thuis - C-veld
26 mei HC Zwolle H1 n.n.b uit
2 jun Arnhemse Mixed Hockey Club Upward H1 14:45 thuis - C-veld

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Apeliotes H1 Amersfoort H1 (3-3)final
QZ H1 Beuningen H1 (3-4)final
EHV H1 Zwolle H1 (2-2)final
Kromhouters H1 Apeldoorn H1 (2-2)final
Union H1 Roden H1 (5-0)final
GHBS H1 Upward H1 (3-0)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Roden H1 GHBS H1 (0-2)final
Amersfoort H1 Union H1 (2-2)final
Upward H1 EHV H1 (6-0)final
Beuningen H1 Apeliotes H1 (7-1)scheduled
Apeldoorn H1 QZ H1 (5-2)final
Zwolle H1 Kromhouters H1 (1-0)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Kromhouters H1 Upward H1 (5-2)final
QZ H1 Zwolle H1 (1-2)final
GHBS H1 Amersfoort H1 (5-4)final
EHV H1 Roden H1 (0-3)final
Apeldoorn H1 Beuningen H1 (5-5)final
Union H1 Apeliotes H1 (6-3)scheduled
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Roden H1 Kromhouters H1 (2-2)final
Amersfoort H1 EHV H1 (3-1)final
Zwolle H1 Apeldoorn H1 (0-1)final
Upward H1 QZ H1 (2-1)final
Apeliotes H1 GHBS H1 (1-3)final
Beuningen H1 Union H1 (1-2)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
GHBS H1 Union H1 (5-4)final
EHV H1 Apeliotes H1 (2-5)scheduled
Zwolle H1 Beuningen H1 (5-2)final
Apeldoorn H1 Upward H1 (3-3)final
Kromhouters H1 Amersfoort H1 (3-2)final
QZ H1 Roden H1 (2-1)final
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Roden H1 Apeldoorn H1 (1-3)final
Amersfoort H1 QZ H1 (1-0)final
Upward H1 Zwolle H1 (2-1)final
Beuningen H1 GHBS H1 (3-5)final
Apeliotes H1 Kromhouters H1 (4-5)final
Union H1 EHV H1 (2-2)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
EHV H1 GHBS H1 (2-3)final
Kromhouters H1 Union H1 (1-3)final
QZ H1 Apeliotes H1 (2-1)scheduled
Zwolle H1 Roden H1 (2-3)scheduled
Upward H1 Beuningen H1 (3-1)final
Apeldoorn H1 Amersfoort H1 (2-3)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Amersfoort H1 Zwolle H1 (1-3)final
Apeliotes H1 Apeldoorn H1 (4-3)final
Union H1 QZ H1 (3-3)final
Beuningen H1 EHV H1 (8-1)final
Roden H1 Upward H1 (1-2)final
GHBS H1 Kromhouters H1 (0-1)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Kromhouters H1 EHV H1 (5-4)final
QZ H1 GHBS H1 (2-4)final
Zwolle H1 Apeliotes H1 (6-3)final
Upward H1 Amersfoort H1 (4-1)final
Roden H1 Beuningen H1 (2-1)final
Apeldoorn H1 Union H1 (4-3)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
EHV H1 QZ H1 (3-1)final
Kromhouters H1 Beuningen H1 (1-2)scheduled
Apeliotes H1 Upward H1 (0-5)final
Union H1 Zwolle H1 (2-2)final
GHBS H1 Apeldoorn H1 (1-3)final
Amersfoort H1 Roden H1 (2-1)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Upward H1 Union H1 (1-3)final
Roden H1 Apeliotes H1 (6-2)final
Beuningen H1 Amersfoort H1 (2-3)final
Apeldoorn H1 EHV H1 (1-2)final
Zwolle H1 GHBS H1 (3-4)final
QZ H1 Kromhouters H1 (1-0)final
ZONDAG 3 MAART 2024
Roden H1 Union H1 (3-7)final
Amersfoort H1 Apeliotes H1 (5-2)scheduled
Zwolle H1 EHV H1 (2-0)final
Upward H1 GHBS H1 (3-0)final
Apeldoorn H1 Kromhouters H1 (2-1)scheduled
Beuningen H1 QZ H1 (7-0)scheduled