Terug
Dit schema loopt van 24-8-2020 t/m 28-11-2020
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
13:30 - 14:45 Dames Trim A Gertie Karsten-Paas KGC
16:30 - 17:30 Meisjes D1 Wouter Grijs
Thimo Bout
Yannick Hulsker
Rabo - AB
16:30 - 17:30 Meisjes D3 Wouter Grijs
Thimo Bout
Yannick Hulsker
Rabo - CD
17:30 - 18:30 Meisjes C1 Wouter Grijs
Thimo Bout
Yannick Hulsker
Rabo - AB
17:30 - 18:30 Meisjes C2 Wouter Grijs
Thimo Bout
Yannick Hulsker
Rabo - CD
17:30 - 18:30 Meisjes D4 Jasmijn v.d. Linden KGA - CD
18:00 - 22:00 Keeperstraining Trainingsgroep KGC - CD
18:15 - 19:15 Meisjes B2 Marco de Haan KGC - AB
18:30 - 19:30 Jongens B1 Wouter Grijs
Thimo Bout
Yannick Hulsker
Rabo - AB
18:30 - 19:30 Jongens C1 Wouter Grijs
Thimo Bout
Yannick Hulsker
Rabo - CD
18:30 - 19:30 Meisjes B5 Jasmijn v.d. Linden KGA - CD
19:15 - 20:15 Meisjes A2 Jan-Petch Woudstra KGC - AB
19:30 - 20:30 Meisjes A1 Wouter Grijs
Thimo Bout
Yannick Hulsker
Rabo - AB
19:30 - 20:30 Meisjes A3 Jasmijn v.d. Linden KGA - CD
19:30 - 20:30 Meisjes B1 Thimo Bout
Wouter Grijs
Yannick Hulsker
Rabo - CD
20:30 - 23:00 Bedrijfscompetitie Trainingsgroep KGA
20:30 - 23:00 Bedrijfscompetitie Trainingsgroep Rabo
20:30 - 23:00 Bedrijfscompetitie Trainingsgroep KGD
20:30 - 22:00 Keeperstraining Trainingsgroep KGC - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:45 - 17:45 Meisjes 8E1 Jolijn Broere Rabo - A
16:45 - 17:45 Meisjes 8E2 Lara Pols Rabo - B
16:45 - 17:45 Meisjes 8E3 Wouter Grijs Rabo - C
16:45 - 17:45 Meisjes 8E4 Andy Rothwell Rabo - D
16:45 - 17:45 Meisjes C4 Veerle Jacobs
Maxime Wahl
KGD - AB
16:45 - 17:45 Meisjes C5 Stephanie Ricciardi KGC - CD
16:45 - 17:45 Meisjes D2 Meine Haze
Sieb Vermeulen
KGC - AB
17:00 - 18:00 Jongens C2 Cas Jeuken KGD - CD
17:00 - 18:30 Jongens D1 Liesbeth Kok KGA - AB
17:00 - 18:00 Meisjes C3 Anne Heuver KGA - CD
17:45 - 19:15 Jongens B1 Rudolf Plemencic
Raoul Willems
Rabo - AB
17:45 - 19:15 Jongens C1 Sam Wessel KGC - AB
17:45 - 19:15 Meisjes A1 Yannick Hulsker
Jeffrey Martijn
KGC - CD
17:45 - 19:15 Meisjes D1 Myrthe de Haas
Mylène Bijman
Rabo - CD
18:00 - 19:00 Jongens A2 Cas Jeuken KGD - CD
18:00 - 19:00 Meisjes B3 Anne Heuver KGA - CD
18:30 - 19:30 Jongens B2 Andy Rothwell KGA - AB
18:30 - 19:30 Meisjes A6 Edo Sprokholt KGD - AB
19:00 - 20:30 Dames 5 KGD - CD Marceau de Klijn Wissel D5 vroeg-laat
19:15 - 21:15 Dames 1 Jouk Nijenhuis
Wouter Grijs
KGC
19:15 - 21:15 Heren 1 Erik Verzijden
Jeroen Koch
Rabo
19:30 - 21:00 Dames 2 Raoul Willems KGA - CD
19:30 - 21:00 Dames 8 Jeffrey Martijn KGD - AB
19:30 - 20:30 Meisjes B4 Andy Rothwell KGA - AB
20:30 - 22:30 Open training Trainingsgroep KGA - AB
20:30 - 21:00 Trimheren Vincent Pelser KGD - CD
21:00 - 22:30 Open training Trainingsgroep KGA - CD
21:00 - 22:00 Trimheren Vincent Pelser KGD
21:15 - 22:30 Keeperstraining Trainingsgroep KGC - AB H1 (/D1) Thijs Dubbers
21:15 - 22:30 Dames 4 Joost Gijsbers KGC - CD
21:15 - 22:30 Dames 5 Rabo - AB Marceau de Klijn Wissel D5 vroeg-laat
21:15 - 22:30 Heren 4 Jeffrey Martijn Rabo - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Funkey woensdag Debby van Haren KGA - D
16:30 - 17:30 Jongens 8E1 Frank Stofmeel Rabo - AB
16:30 - 17:30 Jongens 8E2 Marc Schasfoort Rabo - CD
16:30 - 17:30 Jongens E1 Guus Huntjens KGD - A
16:30 - 17:30 Meisjes D3 Edo Sprokholt KGA - AB
16:30 - 17:30 Meisjes E1 Gijs Vugs
Eefke Winkelhorst
KGC - A
16:30 - 17:30 Meisjes E2 Jasper Stokkermans
Daimey van Kuil
KGC - B
16:30 - 17:30 Meisjes E3 Fleur Huntjens KGC - C
16:30 - 17:30 Meisjes E4 Leanne van Driel KGC - D
17:30 - 18:30 Meisjes B2 Edo Sprokholt KGA - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C1 Jasper Stokkermans
Samuel Kolthof
KGC - AB
17:30 - 18:30 Meisjes C2 Floris van der Linden Rabo - CD
17:30 - 18:30 Meisjes C5 Edo Sprokholt KGA - CD
18:00 - 19:30 Meisjes B1 Thimo Bout Rabo - AB
18:00 - 19:00 Meisjes D5 Sanne van den Broek
Noa Roskamp
KGC - CD
18:30 - 20:00 Jongens A1 Edo Sprokholt Rabo - CD
18:30 - 19:30 Meisjes B4 Floris van der Linden KGA - CD
19:00 - 20:00 Keeperstraining Trainingsgroep KGD - CD
19:00 - 20:00 Meisjes A4 Niek Middelbeek KGA - AB
19:00 - 20:00 Meisjes A5 Jeffrey Martijn KGC - CD
19:00 - 20:00 Meisjes B5 Jasper Stokkermans KGC - AB
19:30 - 20:30 Jongens A2 Floris van der Linden KGA - CD
20:00 - 21:00 Keeperstraining Trainingsgroep KGD - CD
20:00 - 21:15 D30B Leonie Piso Rabo - CD Wissel D30A-D30B
20:00 - 21:15 Dames 11 Joost Wils KGD - AB
20:00 - 21:15 Dames 3 Jeffrey Martijn KGC - AB Wissel D03-D09
20:00 - 21:30 Dames Training A Niek Middelbeek KGA - AB
20:00 - 21:15 Heren 5 Rabo - AB Wissel H5-H2
20:00 - 21:15 Heren 6 Rianne Jansen
Yvonne de Keyzer
KGC - CD Wissel H6-D6
20:30 - 22:00 Dames 13 Jasper Stokkermans KGA - CD
21:15 - 22:30 D30A Jeffrey Martijn Rabo - CD Wissel D30A-D30B
21:15 - 22:30 Dames 6 Giel Verhagen KGC - CD Wissel H6-D6
21:15 - 22:30 Dames 9 Leonie Piso KGC - AB Wissel D03-D09
21:15 - 22:30 Heren 2 Rabo - AB Wissel H5-H2
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 10:15 Dames Trim B Gertie Karsten-Paas KGC
16:00 - 17:00 Meisjes 8E1 Edo Sprokholt Rabo - A
16:00 - 17:00 Meisjes 8E2 Wouter Grijs Rabo - B
16:00 - 17:00 Meisjes 8E3 Debby van Haren Rabo - C
16:00 - 17:00 Meisjes 8E4 Edo Sprokholt Rabo - D
16:30 - 17:30 Meisjes D2 Lola Marcar KGC - CD
17:00 - 18:00 Benjamins zilver KGA - D
17:00 - 18:00 Funkey donderdag Debby van Haren KGA - D
17:00 - 18:00 Jongens F1 Noor Wessels
Mila Pol
KGA - B
17:00 - 18:00 Jongens F2 Geert Sinia KGA - B
17:00 - 18:00 Meisjes B2 Jeffrey Martijn Rabo - AB
17:00 - 18:00 Meisjes F1 Lara Schuurmans KGA - A
17:00 - 18:00 Meisjes F2 Suzan Muijsers KGA - B
17:00 - 18:00 Meisjes F3 Jennifer van Rooijen KGA - C
17:45 - 19:15 Jongens B1 Rudolf Plemencic KGC - AB
17:45 - 19:15 Meisjes A1 Yannick Hulsker
Jeffrey Martijn
Rabo - CD
17:45 - 19:15 Meisjes B1 Thimo Bout
Joep Koolen
KGC - CD
18:00 - 19:00 Meisjes A4 Edo Sprokholt KGA - CD
18:00 - 19:15 Meisjes D1 Myrthe de Haas Rabo - AB
18:00 - 19:00 Meisjes D3 Marc Schasfoort KGD - AB
19:00 - 20:00 Meisjes A2 Jan-Petch Woudstra KGD - CD
19:00 - 20:00 Meisjes A5 Edo Sprokholt KGA - CD
19:00 - 20:00 Meisjes A6 Anne Santes KGA - AB
19:00 - 20:00 Meisjes C3 Marc Schasfoort KGD - AB
19:15 - 21:15 Dames 1 Jouk Nijenhuis
Wouter Grijs
Rabo
19:15 - 21:15 Heren 1 Erik Verzijden
Jeroen Koch
KGC
20:00 - 21:15 Dames 12 Rachel Jansen KGA - AB
20:00 - 21:15 Heren 7 KGA - CD
20:00 - 22:00 Mix Team Marc Schasfoort KGD
21:15 - 22:30 Dames 2 KGC - AB
21:15 - 22:30 Dames 4 Joost Gijsbers KGA - CD
21:15 - 22:30 Dames 7 Oliver Dil Rabo - CD
21:15 - 22:30 H35A KGC - CD
21:15 - 22:30 H45A Rein Cozijn KGC - CD
21:15 - 22:30 H45B KGC - CD
21:15 - 22:30 H45C KGC - CD
21:15 - 22:30 Heren 3 Rabo - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 Jongens D1 Liesbeth Kok
Samuel Kolthof
KGC - AB
17:00 - 18:00 Jongens 8E1 Frank Stofmeel KGA - AB
17:00 - 18:00 Jongens 8E2 Marc Schasfoort KGA - CD
17:00 - 19:00 Meisjes C1 Jasper Stokkermans
Andy Rothwell
Rabo - CD
17:30 - 19:00 Jongens C1 Sam Wessel
Wouter Grijs
Rabo - AB
18:00 - 19:30 Jongens A1 Edo Sprokholt
Koen Schaap
KGC - AB
18:00 - 19:00 Jongens C2 Cas Jeuken KGD - AB
18:00 - 19:00 Meisjes B3 Anne Heuver KGA - AB
18:00 - 19:00 Meisjes D4 Nienke Speldenbrink
Yasmine Haszing
KGC - CD
18:00 - 19:00 Meisjes D5 Femke Zoetbrood KGA - CD
19:00 - 20:30 Dames 1 Jouk Nijenhuis Rabo
19:00 - 20:30 Heren 1 Erik Verzijden
Wouter Grijs
Rabo
19:00 - 20:00 Jongens B2 Cas Jeuken KGD - AB
19:00 - 20:00 Meisjes A3 Andy Rothwell KGC - CD
19:00 - 20:00 Meisjes C2 Jasper Stokkermans KGA - AB
19:00 - 20:00 Meisjes C4 Femke Zoetbrood KGA - CD
19:30 - 20:45 Dames 10 Niek Middelbeek KGC - AB Wissel DJ1-D10 vroeg-laat
20:00 - 21:30 Dames 3 Jeffrey Martijn KGD - AB
20:00 - 21:15 Dames Jong Senioren 2 Oliver Dil KGA - AB DJ2 wisselt vroeg-laat i.v.m. trainer Oliver uit JH1
20:00 - 21:15 Dames Jong Senioren 3 Moos de Haas KGA - CD
20:00 - 21:30 Heren 8 Cas Jeuken KGD - CD Wissel H8-HJ1 vroeg-laat omdat trainer Cas in JH1 speelt
20:00 - 21:15 Heren Jong Senioren 1 Marc Schasfoort KGC - CD Wisselt met DJ4-HJ1 vroeg-laat
20:30 - 22:30 DS1 Rabo Reservering voor hockey7 dames DS1 en DS2, D03 en H8 wisselschema op basis van geplande hockey7 wedstrijddagen bij Union. Ook mogelijkheden voor oefenwedstrijden H1/D1 en als invaltrainingoptie
20:45 - 22:00 Dames Jong Senioren 1 Niek Middelbeek KGC - AB Wissel DJ1-D10 vroeg-laat
21:15 - 22:30 Dames Jong Senioren 4 Marc Schasfoort KGA - CD Wisselt DJ4-HJ1, DJ4 altijd op KGA
21:15 - 22:30 Heren 4 Jeffrey Martijn KGC - CD