Terug
Dit schema loopt van 14-6-2021 t/m 30-6-2021
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
19:00 - 20:30 Dames 5 KGD - CD Marceau de Klijn
19:15 - 21:15 Dames 1 Jouk Nijenhuis
Wouter Grijs
KGC
19:15 - 21:15 Heren 1 Erik Verzijden Rabo
19:30 - 21:00 Dames 2 Raoul Willems KGA - CD
19:30 - 21:00 Dames 8 Jeffrey Martijn KGD - AB
20:15 - 21:30 Dames 4 Joost Gijsbers KGA - AB
20:30 - 21:00 Trimheren Vincent Pelser KGD - CD
21:00 - 22:30 Trimheren Vincent Pelser KGD
21:15 - 22:30 Keeperstraining Trainingsgroep KGC - AB H1 (/D1) Thijs Dubbers
21:15 - 22:30 Dames 5 Rabo - AB Marceau de Klijn
21:15 - 22:30 Heren 4 Jeffrey Martijn Rabo - CD
21:15 - 22:30 Heren Jong Senioren 1 Oliver Dil KGC - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
20:00 - 21:15 Keeperstraining Trainingsgroep KGD - CD
20:00 - 21:15 D30B Leonie Piso Rabo - CD
20:00 - 21:15 Dames 11 Joost Wils KGD - AB
20:00 - 21:15 Dames 3 Jeffrey Martijn KGC - AB
20:00 - 21:30 Dames Training A Niek Middelbeek KGA - AB
20:00 - 21:15 Heren 5 Rabo - AB
20:00 - 21:15 Heren 6 Rianne Jansen KGC - CD
20:30 - 22:00 Dames 13 Jasper Stokkermans KGA - CD
21:15 - 22:30 D30A Jeffrey Martijn Rabo - CD
21:15 - 22:30 Dames 6 Giel Verhagen KGC - CD
21:15 - 22:30 Dames 9 KGC - AB
21:15 - 22:30 Heren 2 Rabo - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 10:15 Dames Trim B Gertie Karsten-Paas KGC
19:15 - 21:15 Dames 1 Jouk Nijenhuis
Wouter Grijs
Rabo
19:15 - 21:15 Heren 1 Erik Verzijden KGC
20:00 - 21:30 Dames 12 Rachel Jansen KGA - AB
20:00 - 21:30 Heren 7 KGA - CD
20:00 - 22:30 Mix Team Marc Schasfoort KGD
21:15 - 22:30 Dames 2 KGC - AB
21:15 - 22:30 Dames 7 Rabo - CD
21:15 - 22:30 H35A KGC - CD
21:15 - 22:30 H45A Rein Cozijn KGC - CD
21:15 - 22:30 H45B KGC - CD
21:15 - 22:30 H45C KGC - CD
21:15 - 22:30 Heren 3 Rabo - AB
21:30 - 22:45 Dames 4 Joost Gijsbers KGA - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
19:30 - 20:45 Dames 10 Niek Middelbeek KGC - AB
20:00 - 21:30 Dames Jong Senioren 2 Oliver Dil KGA - AB
20:00 - 21:15 Dames Jong Senioren 3 KGA - CD
20:00 - 21:30 Heren 8 KGD - CD
20:00 - 21:15 Heren Jong Senioren 1 Marc Schasfoort KGC - CD
20:45 - 22:00 Dames Jong Senioren 1 Niek Middelbeek KGC - AB
21:15 - 22:30 Dames Jong Senioren 4 KGA - CD
21:15 - 22:30 Heren 4 Jeffrey Martijn KGC - CD
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 10:30 Dames 3 Jeffrey Martijn Rabo
09:00 - 10:30 H45C Poen Buijs KGC
09:15 - 10:30 D30A Esther de Kluijs KGD
09:15 - 10:30 Dames 5 Meike Kappen
Sasa Brüning
KGA
10:30 - 12:30 Dames 1 Jouk Nijenhuis Rabo
10:30 - 12:30 Heren 1 Erik Verzijden KGC
10:45 - 12:00 Dames 8 Charlot Mestrum KGD
10:45 - 12:00 Dames Jong Senioren 2 Oliver Dil KGA
12:30 - 14:00 Dames 7 Eline van de Sande
Oliver Dil
KGC
12:30 - 14:00 H35A Martijn Stoep Rabo met H45A en H45B en Rein Cozijn en Taecke Halma