bedrijfshockey_wedstrijdschema

Bedrijfshockeycompetitie Nijmegen - Union 2023-2024
Stand per 20-11-2023
Teams   Poule A       Poule B        
1 Voithur / JEKA 1 The Quirky Bastards
2 LinkedLabels 2 PV Radboud
3 Hoogenboom Mode 3 FRMD
4  VerheesPlus Reclame  4 Radboudumc
5 Eltink & Salesupply 5 Café Sint Anneke
6 Café Samson 6 ABN AMRO Bank
Competitie Poule A Gesp. Winst Gelijk Verlies voor tegen saldo Punten
1 Hoogenboom Mode 1 1 0 0 9 2 7 3
2 Voithur / JEKA 1 1 0 0 3 1 2 3
3 Eltink & Salesupply 1 1 0 0 0 0 0 3
4 LinkedLabels 1 0 0 1 0 0 0 0
5 Café Samson 1 0 0 1 1 3 -2 0
6 VerheesPlus Reclame 1 0 0 1 2 9 -7 0
Competitie Poule B Gesp. Winst Gelijk Verlies voor tegen saldo Punten
1 ABN AMRO Bank 1 1 0 0 7 1 6 3
2 PV Radboud 1 1 0 0 2 1 1 3
3 FRMD 1 0 1 0 2 2 0 1
4 Radboudumc 1 0 1 0 2 2 0 1
5 Café Sint Anneke 1 0 0 1 1 2 -1 0
6 The Quirky Bastards 1 0 0 1 1 7 -6 0
Fair Play            Punten
1 ABN AMRO Bank 57
2 Raboudumc 56
3 VerheesPlus Reclame 55
4 The Quirky Bastards 54
5 PV Radboud 54
6 FRMD 54
7 Café Samson 53
8 LinkedLabels 53
9 Eltink & Salesupply 53
10 Café Sint Anneke 52
11 Voithur / JEKA 52
12 Hoogenboom Mode 46
Programma 2e helft
Datum Tijd Team-1     Team-2     veld uitslag fair play
20-nov 20.30 u Voithur / JEKA Café Samson RABO 3-1 9-9
LinkedLabels Eltink & Salesupply 4 0-0 6-9
Hoogenboom Mode  VerheesPlus Reclame  1 9-2 8-8
The Quirky Bastards ABN AMRO Bank A 1-7 8-10
PV Radboud Café Sint Anneke 2 2-1 8-7
FRMD Radboudumc 6 2-2 10-10
4-mrt 20.30 u Eltink & Salesupply Voithur / JEKA 6
Café Samson Hoogenboom Mode 2
 VerheesPlus Reclame  LinkedLabels A
Café Sint Anneke The Quirky Bastards RABO
ABN AMRO Bank FRMD 1
Radboudumc PV Radboud 4
11-mrt 20.30u Voithur / JEKA Hoogenboom Mode RABO
 VerheesPlus Reclame  Eltink & Salesupply 4
LinkedLabels Café Samson 1
The Quirky Bastards FRMD A
Radboudumc Café Sint Anneke 6
PV Radboud ABN AMRO Bank 2
18-mrt 20.30u Voithur / JEKA  VerheesPlus Reclame  RABO
Hoogenboom Mode LinkedLabels 4
Eltink & Salesupply Café Samson A
The Quirky Bastards Radboudumc 2
FRMD PV Radboud 1
Café Sint Anneke ABN AMRO Bank 6
25-mrt 20.30u LinkedLabels Voithur / JEKA 6
Café Samson  VerheesPlus Reclame  RABO
Hoogenboom Mode Eltink & Salesupply 1
PV Radboud The Quirky Bastards A
ABN AMRO Bank Radboudumc 2
FRMD Café Sint Anneke 4
1-apr Pasen
8-apr 20.30u Café Samson Voithur / JEKA A
Eltink & Salesupply LinkedLabels 2
 VerheesPlus Reclame  Hoogenboom Mode 1
ABN AMRO Bank The Quirky Bastards RABO
Café Sint Anneke PV Radboud 4
Radboudumc FRMD 6
15-apr 20.30u Voithur / JEKA Eltink & Salesupply 1
Hoogenboom Mode Café Samson 4
LinkedLabels  VerheesPlus Reclame  6
The Quirky Bastards Café Sint Anneke RABO
FRMD ABN AMRO Bank A
PV Radboud Radboudumc 2
22-apr 20.30u Hoogenboom Mode Voithur / JEKA 2
Eltink & Salesupply  VerheesPlus Reclame  A
Café Samson LinkedLabels 4
FRMD The Quirky Bastards RABO
Café Sint Anneke Radboudumc 1
ABN AMRO Bank PV Radboud 6
29-apr Meivakantie
6-mei 20.30u  VerheesPlus Reclame  Voithur / JEKA 4
LinkedLabels Hoogenboom Mode 2
Café Samson Eltink & Salesupply RABO
Radboudumc The Quirky Bastards A
PV Radboud FRMD 6
ABN AMRO Bank Café Sint Anneke 1
13-mei 20.30u Voithur / JEKA LinkedLabels RABO
 VerheesPlus Reclame  Café Samson A
Eltink & Salesupply Hoogenboom Mode 6
The Quirky Bastards PV Radboud 4
Radboudumc ABN AMRO Bank 1
Café Sint Anneke FRMD 2
20-mei Pinksteren
27-mei 20.30u 1e poule A (P) 4e poule A (P)
2e poule A (Q) 3e poule A (Q)
5e poule A (R) 6e poule A (R)
1e poule B (S) 4e poule B (S)
 2e poule B (T)  3e poule B (T)
5e poule B (U) 6e poule B (U)
3-jun 20.30u Winnaar P Winnaar Q
Verliezer P Verliezer Q
Winnaar R Winnaar U
Winnaar S Winnaar T
Verliezer S Verliezer T
Verliezer R Verliezer U
Teams   Poule A       Poule B        
1 Café Samson 1 Eltink & Salesupply
2 Voithur / JEKA 2 Radboudumc
3 Café Sint Anneke 3  VerheesPlus Reclame 
4 PV Radboud 4 The Quirky Bastards
5 FRMD 5 ABN AMRO Bank
6 LinkedLabels 6 Hoogenboom Mode
Competitie Poule A Gesp. Winst Gelijk Verlies voor tegen saldo Punten
1 LinkedLabels 5 5 0 0 21 8 13 15
2 Voithur/JEKA 5 3 1 1 16 10 6 10
3 Café Samson 5 3 0 2 14 8 6 9
4 FRMD 5 2 0 3 12 14 -1 6
5 PV Radboud 5 1 0 4 7 21 -14 3
6 Café Sint Anneke 5 0 1 4 7 16 -9 1
Competitie Poule B Gesp. Winst Gelijk Verlies voor tegen saldo Punten
1 Eltink & Salesupply 5 4 0 1 14 7 7 12
2 Hoogenboom Mode 5 3 0 2 10 7 3 9
3 VerheesPlus Reclame 5 2 2 1 12 7 5 8
4 The Quirky Bastards 5 2 0 3 9 15 -6 6
5 ABN AMRO Bank 5 1 2 2 8 12 -4 5
6 Radboudumc 5 0 2 3 4 9 -5 2
Programma 1e helft
Datum Tijd Team-1     Team-2     veld uitslag fair play
2-okt 20.30 u Café Samson LinkedLabels 1 1-4 9-9
Voithur / JEKA FRMD RABO 3-2 7-9
Café Sint Anneke PV Radboud 2 1-2 8-9
Eltink & Salesupply Hoogenboom Mode 6 1-0 7-7
 VerheesPlus Reclame  The Quirky Bastards A 2-3 10-10
Vrij: Radboudumc en ABN AMRO Bank
9-okt 20.30 u FRMD Café Samson RABO 0-5 9-7
LinkedLabels Café Sint Anneke 6 5-0 10-10
PV Radboud Voithur / JEKA A 2-6 9-9
ABN AMRO Bank Eltink & Salesupply 4 1-4 10-9
Hoogenboom Mode  VerheesPlus Reclame  2 0-4 8-9
The Quirky Bastards Radboudumc 1 3-1 8-9
16-okt Herfstvakantie
23-okt 20.30 u Café Samson Café Sint Anneke A 3-2 10-10
PV Radboud FRMD 1 0-5 9-9
Voithur / JEKA LinkedLabels 2 2-3 9-9
Eltink & Salesupply  VerheesPlus Reclame  RABO 1-3 9-9
The Quirky Bastards ABN AMRO Bank 6 0-1 9-10
Radboudumc Hoogenboom Mode 4 0-2 8-8
30-okt 20.30 u Café Samson PV Radboud 4 5-0 9-9
Café Sint Anneke Voithur / JEKA 1 3-3 9-9
FRMD LinkedLabels A 2-5 9-9
Eltink & Salesupply The Quirky Bastards 2 6-2 10-10
 VerheesPlus Reclame  Radboudumc RABO 0-0 10-10
ABN AMRO Bank Hoogenboom Mode 6 1-3 9-9
6-11 20.30 u Voithur / JEKA Café Samson A 2-0 9-9
LinkedLabels PV Radboud 6 4-3 10-10
Café Sint Anneke FRMD 4 1-3 8-8
Radboudumc Eltink & Salesupply 1 1-2 10-9
Hoogenboom Mode The Quirky Bastards RABO 5-1 6-9
 VerheesPlus Reclame  ABN AMRO Bank 2 3-3 9-9
13-nov 20.30 u Radboudumc ABN AMRO Bank 1 2-2 9-9