Terug
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 20:30 derde training eerstelijns Trainingsgroep Rabo
17:00 - 18:00 Meisjes D3 Oliver Dil KGC - AB
17:30 - 21:30 Keeperstraining Trainingsgroep KGC - CD HALOKS
17:30 - 18:30 Meisjes C4 Jasmijn v.d. Linden KGA - AB
18:00 - 20:00 fysiogroep Trainingsgroep KGA - CD
18:00 - 19:00 Meisjes C2 Oliver Dil KGC - AB
18:00 - 19:00 Meisjes C3 Meine Haze KGD - CD
18:30 - 19:30 Meisjes C5 Jasmijn v.d. Linden KGA - AB
19:00 - 20:30 Jongens A2 Jan-Petch Woudstra KGD - CD
19:00 - 20:00 Meisjes B2 Oliver Dil KGC - AB
19:30 - 20:30 Meisjes A3 Jasmijn v.d. Linden KGA - AB
20:30 - 22:00 Bedrijfscompetitie Trainingsgroep Rabo Ruud Zwart
20:30 - 22:00 Bedrijfscompetitie Trainingsgroep KGA Ruud Zwart
20:30 - 22:00 Bedrijfscompetitie Trainingsgroep KGD Ruud Zwart
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 Jongens C1 Moos de Haas Rabo - AB
16:45 - 17:45 Meisjes 8E1 Yannick Leenders KGC - A
16:45 - 17:45 Meisjes 8E2 Guus Huntjens KGC - B
16:45 - 17:45 Meisjes 8E3 Geert Sinia KGC - C
16:45 - 17:45 Meisjes 8E4 Edo Sprokholt
Gijs Vugs
KGC - D
17:00 - 18:30 Jongens C2 Andy Rothwell KGA - AB
17:00 - 18:00 Jongens D2 Guus van Kerkhoff
Tijn Giesberts
Kas Leenders
Bas Jiskoot
Rabo - CD
17:00 - 18:00 Meisjes D2 Laura Stellinga KGA - CD
17:00 - 18:00 Meisjes D4 Laura Stellinga KGA - CD
17:00 - 18:00 Meisjes D5 Laura Stellinga KGA - CD
17:45 - 19:15 Meisjes B1 Thimo Bout KGC - AB
17:45 - 19:15 Meisjes D1 Myrthe de Haas KGC - CD
18:00 - 19:30 Jongens A1 Edo Sprokholt Rabo - CD
18:00 - 19:30 Jongens B1 Koen Schaap Rabo - AB
18:00 - 19:00 Meisjes C2 Laura Stellinga KGA - CD
18:00 - 19:00 Meisjes D5 Lara Schuurmans KGD - AB
18:30 - 19:30 Meisjes B5 Andy Rothwell KGA - AB
19:00 - 20:00 Meisjes A4 Anne Santes KGD - AB
19:00 - 20:00 Meisjes A5 Jolien van der Wijst KGD - CD
19:00 - 20:00 Meisjes B3 Laura Stellinga KGA - CD
19:15 - 20:30 Dames 2 Raoul Willems KGC - CD
19:15 - 20:30 Dames 4 Joost Gijsbers KGC - AB
19:30 - 21:30 Dames 1 Jouk Nijenhuis Rabo
19:30 - 20:45 Dames 6 Jeffrey Martijn KGA - AB Op oneven weken op veld C (1915-2030)
20:00 - 21:15 Dames 5 Marceau de De Klijn KGD - AB
20:30 - 22:30 Heren 1 Erik Verzijden KGC
20:30 - 21:15 Trimheren KGD - CD
20:45 - 22:00 Dames 12 KGA - CD
20:45 - 22:00 Dames 8 Jeffrey Martijn KGA - AB
21:15 - 22:30 Trimheren KGD
21:30 - 22:30 Heren Jong Senioren 1 Marc Schasfoort Rabo - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 benjamins blauw Aukje Hubers KGA - B
16:30 - 17:30 Funkey woensdag Debby van Haren KGA - A
16:30 - 18:00 Jongens D1 Lennart Straetemans
Martijn Libosan
Rabo - CD
16:30 - 17:30 Jongens E1 Edo Sprokholt KGC - A
16:30 - 17:30 Jongens E2 Edo Sprokholt KGC - B
16:30 - 17:30 Meisjes D2 Jennifer van Rooijen Rabo - AB
16:30 - 17:30 Meisjes E1 Jasper Stokkermans KGC - C
16:30 - 17:30 Meisjes E2 Edo Sprokholt KGC - B
16:30 - 17:30 Meisjes E3 Jasper Stokkermans KGC - D
16:30 - 17:30 Meisjes E4 Jasper Stokkermans KGC - C
17:30 - 18:30 Meisjes A2 Jeffrey Martijn Rabo - AB
17:30 - 18:30 Meisjes B4 Leonie Piso KGC - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C1 Jasper Stokkermans KGC - CD
17:30 - 18:30 Meisjes C5 Veerle Jacobs
Maxime Wahl
KGA - CD
17:30 - 18:30 Meisjes D3 Lara Pols KGA - AB
18:00 - 21:00 Keeperstraining Trainingsgroep KGD - CD
18:00 - 19:00 Meisjes D4 Femke Zoetbrood Rabo - CD
18:30 - 20:00 Meisjes A1 Jeffrey Martijn Rabo - AB
19:00 - 20:00 Meisjes B2 Jasper Stokkermans KGC - CD
19:00 - 20:00 Meisjes C3 Femke Zoetbrood Rabo - CD
19:00 - 20:00 Meisjes C4 Lieve Aalbers KGC - AB
19:30 - 20:45 Dames 9 Leonie Piso KGD - AB Op oneven weken veld D (20.45-22.00)
19:30 - 20:45 Dames Training A Niek Middelbeek KGA - CD wisselschema met D10, Op oneven weken veld A (20.45-22.00)
20:00 - 21:15 D30A Jeffrey Martijn
Rein Cozijn
KGC - AB Op oneven weken veld D (19.30-20.45)
20:00 - 21:15 H45A Rabo - CD Op oneven weken veld RABO (21.15-22.30)
20:00 - 21:15 H45B Martijn Huijnen Rabo - CD Op oneven weken veld RABO (21.15-22.30)
20:00 - 21:15 Heren 5 Rabo - AB Op oneven weken veld RABO (21.15-22.30)
20:00 - 21:15 Heren 6 KGC - CD Op oneven weken veld C (21.15-22.30)
20:45 - 22:00 D30B KGD - AB Op oneven weken, Veld C (20.00-21.15)
20:45 - 22:00 Dames 10 Niek Middelbeek KGA - CD wisselschema DTR A, Op oneven weken Veld A (19.30-20.45)
21:15 - 22:30 Dames 13 Rabo - CD Op oneven weken veld RABO (20.00-21.30)
21:15 - 22:30 Dames 3 Jeffrey Martijn KGC - CD Op oneven weken Veld C (20.00-21.15)
21:15 - 22:30 Heren 2 Rabo - AB Op oneven weken veld RABO (20.00-21.15)
21:15 - 22:30 Heren 8 Maarten van Asten KGC - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:45 - 17:45 Meisjes 8E1 Jasper Stokkermans Rabo - A
16:45 - 17:45 Meisjes 8E2 Lieke Stofmeel Rabo - B
16:45 - 17:45 Meisjes 8E3 Edo Sprokholt Rabo - C
16:45 - 17:45 Meisjes 8E4 Jasper Stokkermans Rabo - D
17:00 - 18:00 benjamins rood Lucie Kenter
Juup Heijneman
KGA - B
17:00 - 18:00 Funkey donderdag Debby van Haren KGA - A
17:00 - 18:00 Jongens F1 Gijs Vugs KGA - D
17:00 - 18:00 Meisjes C2 Leonie Piso KGD - AB
17:00 - 18:00 Meisjes F1 Noor Wessels
Mila Pol
KGA - D
17:00 - 18:00 Meisjes F2 Suzan Muijsers
Jolijn Broere
KGA - C
17:45 - 19:15 Meisjes B1 Thimo Bout Rabo - CD
17:45 - 19:15 Meisjes C1 Jasper Stokkermans Rabo - AB
18:00 - 19:30 Jongens A1 Edo Sprokholt KGC - CD
18:00 - 19:30 Jongens B1 Koen Schaap KGC - AB
18:00 - 19:00 Meisjes A4 Leonie Piso KGD - AB
19:00 - 20:15 Dames 14 Oliver Dil KGD - CD
19:00 - 20:15 Dames 4 KGD - AB
19:00 - 20:00 Jongens A2 Jan-Petch Woudstra KGA - CD
19:15 - 21:15 Dames 1 Jouk Nijenhuis Rabo
19:30 - 21:15 Heren 1 Erik Verzijden KGC
19:30 - 20:30 Meisjes A3 Jasper Stokkermans KGA - AB
20:00 - 21:15 Dames Jong Senioren 1 Niek Middelbeek KGA - CD op oneven weken veld RABO (21.15-22.30)
20:15 - 22:15 Mix Team KGD
20:30 - 21:45 Dames 7 Wouter Lubbers KGA - AB Op oneven weken veld C (21.30-22.45)
21:15 - 22:30 Dames 1 Jouk Nijenhuis Rabo - CD
21:15 - 21:30 Heren 1 Erik Verzijden KGC - CD
21:15 - 22:30 Heren 3 KGC - AB
21:15 - 22:15 Heren 7 Jan-Petch Woudstra Rabo - AB op oneven weken veld A (20.00-21.15)
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Jongens D2 Lennart Straetemans
Martijn Libosan
Rabo - AB
17:00 - 18:30 Jongens C1 Moos de Haas KGC - AB
17:00 - 18:00 Meisjes B3 Jennifer van Rooijen Rabo - CD
17:00 - 18:00 Meisjes D3 Lara Pols KGA - CD
17:30 - 18:00 Jongens C2 Andy Rothwell KGA - AB
17:30 - 19:00 Jongens D1 Lennart Straetemans
Martijn Libosan
Rabo - AB
17:30 - 18:30 Meisjes D2 Nienke Speldenbrink
Loes Meinema
KGC - CD
18:00 - 19:00 Jongens C2 Andy Rothwell Rabo - CD
18:00 - 19:00 Meisjes B2 Leonie Piso KGA - CD
18:00 - 19:00 Meisjes D4 Mila Poynter
Fien van Hoek
KGD - CD
18:00 - 19:00 Meisjes D5 Julie Nas
Roos Wanders
KGA - AB
18:30 - 20:00 Meisjes A1 Jeffrey Martijn KGC - CD
18:30 - 20:00 Meisjes D1 Myrthe de Haas KGC - AB
19:00 - 20:30 Heren 1 Erik Verzijden Rabo
19:00 - 20:00 Meisjes A2 Emmy Hooft van Huysduynen
Femke Zoetbrood
KGD - AB
19:00 - 20:00 Meisjes A5 Leonie Piso KGA - CD
19:00 - 20:00 Meisjes B4 Nina Strous
Karlijn Heurter
KGD - CD
19:00 - 20:00 Meisjes B5 Jolijn Bootsma KGA - AB
20:00 - 22:30 Dames 1 Jouk Nijenhuis Rabo
20:00 - 21:15 Dames 3 Jeffrey Martijn KGC - CD
20:00 - 21:15 Dames Jong Senioren 2 Oliver Dil KGA - AB Op oneven weken veld A (20.00-21.15) op even weken veld C (21.15-22.30)
20:00 - 21:15 Dames Jong Senioren 5 Andy Rothwell KGA - CD
20:00 - 21:15 Heren Jong Senioren 1 KGC - AB Op oneven weken; veld C, (21.15-22.30). Op even weken; veld C (20.00-21.15)
21:15 - 22:30 Dames Jong Senioren 3 KGA - AB
21:15 - 22:30 Dames Jong Senioren 4 Marc Schasfoort KGA - CD