Kies een ander team :
Heren 3


Teamfoto


Arbitrage verplichting team
Datum Begintijd Team Tegen Scheids
3-11-2019 15:00 Heren 4 Arnhemse Mixed Hockey Club Upward H2 (O) Team
3-11-2019 11:00 Heren 2 MHCBeuningen H2 Team
6-10-2019 10:45 Heren 2 THCC De Kromhouters H2 Team
22-9-2019 14:45 Heren 4 NMHC Nijmegen H4 Team
8-9-2019 11:00 Heren Veteranen LA MHC Bemmel 800 HLA Team
8-9-2019 10:45 Heren 2 EHV Enschede H2 Team
 

Nog 12 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
1 mrt 13164 NMHC Nijmegen H2

uit route
8 mrt 2906 HC Zwolle H2

uit route
15 mrt 2929 NMHC Nijmegen H4

thuis
22 mrt 2950 THCC De Kromhouters H2

uit route
29 mrt 2974 NMHC Nijmegen H3

thuis
5 apr 2993 MHCBeuningen H2

uit route
19 apr 3021 Arnhemse Mixed Hockey Club Upward H2

thuis
10 mei 3036 MHC EDE H2

uit route
17 mei 3067 EHV Enschede H2

thuis
24 mei 3082 Union H4

thuis
7 jun 3103 Union H2

uit route
14 jun 3132 NMHC Nijmegen H2

thuis
6 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Nijmegen H2 10 28 9 1 0 76 20 0
2 Ede H2 10 25 8 1 1 35 17 0
3 Zwolle H2 10 20 6 2 2 38 21 0
4 Union H3 10 18 5 3 2 26 17 0
5 EHV H2 10 17 5 2 3 34 35 0
6 Union H4 10 15 5 0 5 28 42 0
7 Union H2 10 14 4 2 4 26 27 0
8 Beuningen H2 11 11 3 2 6 24 30 0
9 Nijmegen H3 10 9 2 3 5 29 36 0
10 Upward H2 10 8 2 2 6 21 40 0
11 Kromhouters H2 11 4 1 1 9 17 42 0
12 Nijmegen H4 10 4 1 1 8 23 50 0

Uitslagenmatrix
  Beuningen H2 (O)Ede H2 (O)Kromhouters H2 (O)Nijmegen H2Nijmegen H3 (O)Nijmegen H4Union H2Union H3Union H4 (O)Upward H2 (O)EHV H2 (O)Zwolle H2 (O)
Beuningen H2 (O)   2-3 2-6 3-0 1-2 2-4
Ede H2 (O)   2-4 5-3 5-2 7-1 1-0
Kromhouters H2 (O) 1-2 0-5   3-6 3-1 4-6 1-2
Nijmegen H2   11-4 10-1 4-3 10-0 9-0
Nijmegen H3 (O) 5-0   4-5 2-2 5-5 3-3
Nijmegen H4 0-2   2-4 5-5 5-7 2-6
Union H2 3-3 1-2 1-1   3-6 3-2
Union H3 3-1 1-1 5-2 0-2   3-0
Union H4 (O) 1-12 2-1 7-3 0-2   5-2 1-4
Upward H2 (O) 2-3 3-2 3-1 2-4   1-6
EHV H2 (O) 4-4 3-4 2-1 3-3  
Zwolle H2 (O) 2-1 6-0 4-4 5-1 4-3  

Uitslagen
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
.. Union H2 EHV H2 (O) 3-6 Definitief
.. Union H3 Zwolle H2 (O) 3-0 Definitief
.. Union H4 (O) Nijmegen H2 1-12 Definitief
.. Ede H2 (O) Nijmegen H4 5-2 Definitief
.. Upward H2 (O) Kromhouters H2 (O) 3-2 Definitief
.. Beuningen H2 (O) Nijmegen H3 (O) 3-0 Definitief
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
.. EHV H2 (O) Beuningen H2 (O) 4-4 Definitief
.. Nijmegen H2 Union H2 4-3 Definitief
.. Zwolle H2 (O) Union H4 (O) 5-1 Definitief
.. Nijmegen H3 (O) Upward H2 (O) 5-5 Definitief
.. Kromhouters H2 (O) Ede H2 (O) 0-5 Definitief
.. Nijmegen H4 Union H3 5-5 Definitief
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
.. Union H3 Kromhouters H2 (O) 5-2 Definitief
.. Union H4 (O) Nijmegen H4 7-3 Definitief
.. Nijmegen H2 EHV H2 (O) 9-0 Definitief
.. Upward H2 (O) Beuningen H2 (O) 2-3 Definitief
.. Ede H2 (O) Nijmegen H3 (O) 5-3 Definitief
.. Union H2 Zwolle H2 (O) 3-2 Definitief
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
.. Beuningen H2 (O) Ede H2 (O) 2-3 Definitief
.. Nijmegen H3 (O) Union H3 2-2 Definitief
.. Nijmegen H4 Union H2 2-4 Definitief
.. Zwolle H2 (O) Nijmegen H2 4-4 Definitief
.. EHV H2 (O) Upward H2 (O) 3-3 Definitief
.. Kromhouters H2 (O) Union H4 (O) 4-6 Definitief
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
.. Union H4 (O) Nijmegen H3 (O) 2-1 Definitief
.. Union H3 Beuningen H2 (O) 3-1 Definitief
.. Nijmegen H2 Nijmegen H4 10-1 Definitief
.. Zwolle H2 (O) EHV H2 (O) 4-3 Definitief
.. Ede H2 (O) Upward H2 (O) 1-0 Definitief
.. Union H2 Kromhouters H2 (O) 1-1 Definitief
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
.. Nijmegen H4 Zwolle H2 (O) 2-6 Definitief
.. Kromhouters H2 (O) Nijmegen H2 3-6 Definitief
.. Nijmegen H3 (O) Union H2 4-5 Definitief
.. EHV H2 (O) Ede H2 (O) 3-4 Definitief
.. Beuningen H2 (O) Union H4 (O) 2-4 Definitief
.. Upward H2 (O) Union H3 2-4 Definitief
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
.. Union H3 Ede H2 (O) 1-1 Definitief
.. Union H4 (O) Upward H2 (O) 5-2 Definitief
.. Union H2 Beuningen H2 (O) 3-3 Definitief
.. Nijmegen H4 EHV H2 (O) 5-7 Definitief
.. Zwolle H2 (O) Kromhouters H2 (O) 6-0 Definitief
.. Nijmegen H2 Nijmegen H3 (O) 11-4 Definitief
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
.. Kromhouters H2 (O) Nijmegen H4 3-1 Definitief
.. EHV H2 (O) Union H3 2-1 Definitief
.. Beuningen H2 (O) Nijmegen H2 2-6 Definitief
.. Upward H2 (O) Union H2 3-1 Definitief
.. Ede H2 (O) Union H4 (O) 7-1 Definitief
.. Nijmegen H3 (O) Zwolle H2 (O) 3-3 Definitief
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
.. Union H2 Ede H2 (O) 1-2 Definitief
.. Union H4 (O) Union H3 0-2 Definitief
.. Kromhouters H2 (O) EHV H2 (O) 1-2 Definitief
.. Zwolle H2 (O) Beuningen H2 (O) 2-1 Definitief
.. Nijmegen H2 Upward H2 (O) 10-0 Definitief
.. Nijmegen H4 Nijmegen H3 (O) 0-2 Definitief
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
.. Union H4 (O) EHV H2 (O) 1-4 Definitief
.. Ede H2 (O) Nijmegen H2 2-4 Definitief
.. Union H3 Union H2 0-2 Definitief
.. Upward H2 (O) Zwolle H2 (O) 1-6 Definitief
.. Beuningen H2 (O) Nijmegen H4 1-2 Definitief
.. Nijmegen H3 (O) Kromhouters H2 (O) 5-0 Definitief
ZONDAG 1 DECEMBER 2019
.. Kromhouters H2 (O) Beuningen H2 (O) 1-2 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 1 MAART 2020
  EHV H2 (O) Nijmegen H3 (O) Wesselerbrink-Noord
  Nijmegen H2 Union H3 Sportp. d'Almarasweg
  Nijmegen H4 Upward H2 (O) Sportp. d'Almarasweg
  Union H2 Union H4 (O) 10:45 Sportp. 'De Kluis'
  Zwolle H2 (O) Ede H2 (O) Sportpark Het Hoge Laar
ZONDAG 8 MAART 2020
  EHV H2 (O) Union H2 Wesselerbrink-Noord
  Kromhouters H2 (O) Upward H2 (O) Sportp. Rauwenhof
  Nijmegen H2 Union H4 (O) Sportp. d'Almarasweg
  Nijmegen H3 (O) Beuningen H2 (O) Sportp. d'Almarasweg
  Nijmegen H4 Ede H2 (O) Sportp. d'Almarasweg
  Zwolle H2 (O) Union H3 Sportpark Het Hoge Laar
ZONDAG 15 MAART 2020
  Beuningen H2 (O) EHV H2 (O) Sportpark 'den Alst'
  Ede H2 (O) Kromhouters H2 (O) Sportp. 'De Bosrand'
  Union H2 Nijmegen H2 Sportp. 'De Kluis'
  Union H3 Nijmegen H4 Sportp. 'De Kluis'
  Union H4 (O) Zwolle H2 (O) Sportp. 'De Kluis'
  Upward H2 (O) Nijmegen H3 (O) Sportpark 'De Bakenberg'
ZONDAG 22 MAART 2020
  Beuningen H2 (O) Upward H2 (O) Sportpark 'den Alst'
  EHV H2 (O) Nijmegen H2 Wesselerbrink-Noord
  Kromhouters H2 (O) Union H3 Sportp. Rauwenhof
  Nijmegen H3 (O) Ede H2 (O) Sportp. d'Almarasweg
  Nijmegen H4 Union H4 (O) Sportp. d'Almarasweg
  Zwolle H2 (O) Union H2 Sportpark Het Hoge Laar
ZONDAG 29 MAART 2020
  Ede H2 (O) Beuningen H2 (O) Sportp. 'De Bosrand'
  Nijmegen H2 Zwolle H2 (O) Sportp. d'Almarasweg
  Union H2 Nijmegen H4 Sportp. 'De Kluis'
  Union H3 Nijmegen H3 (O) Sportp. 'De Kluis'
  Union H4 (O) Kromhouters H2 (O) Sportp. 'De Kluis'
  Upward H2 (O) EHV H2 (O) Sportpark 'De Bakenberg'
ZONDAG 5 APRIL 2020
  Beuningen H2 (O) Union H3 Sportpark 'den Alst'
  EHV H2 (O) Zwolle H2 (O) Wesselerbrink-Noord
  Kromhouters H2 (O) Union H2 Sportp. Rauwenhof
  Nijmegen H3 (O) Union H4 (O) Sportp. d'Almarasweg
  Nijmegen H4 Nijmegen H2 Sportp. d'Almarasweg
  Upward H2 (O) Ede H2 (O) Sportpark 'De Bakenberg'
ZONDAG 19 APRIL 2020
  Ede H2 (O) EHV H2 (O) Sportp. 'De Bosrand'
  Nijmegen H2 Kromhouters H2 (O) Sportp. d'Almarasweg
  Union H2 Nijmegen H3 (O) Sportp. 'De Kluis'
  Union H3 Upward H2 (O) Sportp. 'De Kluis'
  Union H4 (O) Beuningen H2 (O) Sportp. 'De Kluis'
  Zwolle H2 (O) Nijmegen H4 Sportpark Het Hoge Laar
ZONDAG 10 MEI 2020
  Beuningen H2 (O) Union H2 Sportpark 'den Alst'
  EHV H2 (O) Nijmegen H4 Wesselerbrink-Noord
  Ede H2 (O) Union H3 Sportp. 'De Bosrand'
  Kromhouters H2 (O) Zwolle H2 (O) Sportp. Rauwenhof
  Nijmegen H3 (O) Nijmegen H2 Sportp. d'Almarasweg
  Upward H2 (O) Union H4 (O) Sportpark 'De Bakenberg'
ZONDAG 17 MEI 2020
  Nijmegen H2 Beuningen H2 (O) Sportp. d'Almarasweg
  Nijmegen H4 Kromhouters H2 (O) Sportp. d'Almarasweg
  Union H2 Upward H2 (O) Sportp. 'De Kluis'
  Union H3 EHV H2 (O) Sportp. 'De Kluis'
  Union H4 (O) Ede H2 (O) Sportp. 'De Kluis'
  Zwolle H2 (O) Nijmegen H3 (O) Sportpark Het Hoge Laar
ZONDAG 24 MEI 2020
  Beuningen H2 (O) Zwolle H2 (O) Sportpark 'den Alst'
  EHV H2 (O) Kromhouters H2 (O) Wesselerbrink-Noord
  Ede H2 (O) Union H2 Sportp. 'De Bosrand'
  Nijmegen H3 (O) Nijmegen H4 Sportp. d'Almarasweg
  Union H3 Union H4 (O) Sportp. 'De Kluis'
  Upward H2 (O) Nijmegen H2 Sportpark 'De Bakenberg'
ZONDAG 7 JUNI 2020
  EHV H2 (O) Union H4 (O) Wesselerbrink-Noord
  Kromhouters H2 (O) Nijmegen H3 (O) Sportp. Rauwenhof
  Nijmegen H2 Ede H2 (O) Sportp. d'Almarasweg
  Nijmegen H4 Beuningen H2 (O) Sportp. d'Almarasweg
  Union H2 Union H3 Sportp. 'De Kluis'
  Zwolle H2 (O) Upward H2 (O) Sportpark Het Hoge Laar
ZONDAG 14 JUNI 2020
  Beuningen H2 (O) Kromhouters H2 (O) Sportpark 'den Alst'
  Ede H2 (O) Zwolle H2 (O) 12:45 Sportp. 'De Bosrand'
  Nijmegen H3 (O) EHV H2 (O) Sportp. d'Almarasweg
  Union H3 Nijmegen H2 Sportp. 'De Kluis'
  Union H4 (O) Union H2 Sportp. 'De Kluis'
  Upward H2 (O) Nijmegen H4 Sportpark 'De Bakenberg'

Inloggen