Kies een ander team :
Heren 5


Teamfoto


Arbitrage verplichting team
Datum Begintijd Team Tegen Scheids
10-11-2019 11:00 Dames 5 HC Ares D2 Team , Frans  Kleisterlee , Philipp  Steinbach
13-10-2019 11:00 Heren Veteranen LC HC Ares HLA Team , Xander  Staal , Olivier  Lijten
13-10-2019 15:00 Heren 7 NMHC Nijmegen H6 Team , Niek van Hagen , Bram van den Broek
29-9-2019 11:00 Heren Veteranen LB Lochemse Hockey Club HLA Team , Erik  Hendriks , Noud van Nierop
29-9-2019 10:30 Heren 7 Union H6 Team , Tim  Sinnige , Jan-joost  Liebregt
8-9-2019 12:45 Heren 4 NMHC Nijmegen H2 Team , Ruben  Strijbos , Marten  Damsma
 

Nog 8 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
8 mrt 3256 HC Zwolle H4

thuis
15 mrt 3258 Apeldoorn H2

thuis
22 mrt 3273 DHV H2

uit route
29 mrt 3280 EHV Enschede H3

thuis
5 apr 3288 HC Zwolle H3

uit route
19 apr 3302 HCQZ H2

thuis
17 mei 3313 MHC Almelo H2

uit route
24 mei 3324 Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina H2

thuis
5 thuiswedstrijden en 3 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 EHV H3 10 26 8 2 0 39 18 0
2 Almelo H2 10 23 7 2 1 31 19 0
3 PW H2 10 20 6 2 2 42 21 0
4 Apeldoorn H2 10 18 5 3 2 31 19 0
5 Zwolle H4 10 13 4 1 5 21 39 0
6 Zevenaar H2 10 11 3 2 5 35 41 0
7 Union H5 10 10 3 1 6 18 29 0
8 Zwolle H3 10 9 3 0 7 24 33 0
9 QZ H2 10 8 2 2 6 26 31 0
10 Deventer H2 10 3 0 3 7 20 37 0

Uitslagenmatrix
  Almelo H2 (O)Apeldoorn H2 (O)Deventer H2 (O)PW H2 (O)QZ H2 (O)Union H5Zevenaar H2 (O)EHV H3Zwolle H3Zwolle H4
Almelo H2 (O)   1-1 4-3 5-2 7-6 1-3 3-3
Apeldoorn H2 (O)   3-3 2-0 6-1 2-2
Deventer H2 (O) 0-3 2-4   4-4 1-4
PW H2 (O) 1-3 3-1 5-0   4-0 6-2 11-0
QZ H2 (O) 2-2 2-3   2-3 2-4 5-4 3-4
Union H5 0-2 0-0   4-2 3-1
Zevenaar H2 (O) 3-2 3-3 1-5 6-3   1-6
EHV H3 6-4 7-3 3-3 3-2   2-0
Zwolle H3 0-2 3-5 6-4 0-3   2-3
Zwolle H4 1-5 5-4 3-2 1-5 1-2  

Uitslagen
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
.. Deventer H2 (O) Almelo H2 (O) 0-3 Definitief
.. Union H5 Zevenaar H2 (O) 4-2 Definitief
.. EHV H3 QZ H2 (O) 3-3 Definitief
.. Zwolle H3 Zwolle H4 2-3 Definitief
.. Apeldoorn H2 (O) PW H2 (O) 3-3 Definitief
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
.. Zwolle H4 Union H5 3-2 Definitief
.. QZ H2 (O) Zwolle H3 5-4 Definitief
.. Almelo H2 (O) EHV H3 1-3 Definitief
.. PW H2 (O) Deventer H2 (O) 5-0 Definitief
.. Zevenaar H2 (O) Apeldoorn H2 (O) 3-2 Definitief
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
.. QZ H2 (O) Zwolle H4 3-4 Definitief
.. Apeldoorn H2 (O) Union H5 6-1 Definitief
.. EHV H3 PW H2 (O) 7-3 Definitief
.. Zwolle H3 Almelo H2 (O) 0-2 Definitief
.. Deventer H2 (O) Zevenaar H2 (O) 4-4 Definitief
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
.. Almelo H2 (O) QZ H2 (O) 5-2 Definitief
.. PW H2 (O) Zwolle H3 6-2 Definitief
.. Zevenaar H2 (O) EHV H3 1-6 Definitief
.. Zwolle H4 Apeldoorn H2 (O) 1-5 Definitief
.. Union H5 Deventer H2 (O) 0-0 Definitief
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
.. Deventer H2 (O) Apeldoorn H2 (O) 2-4 Definitief
.. Almelo H2 (O) Zwolle H4 3-3 Definitief
.. EHV H3 Union H5 3-2 Definitief
.. Zwolle H3 Zevenaar H2 (O) 6-4 Definitief
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
.. Union H5 Zwolle H3 3-1 Definitief
.. Zevenaar H2 (O) QZ H2 (O) 1-5 Definitief
.. PW H2 (O) Almelo H2 (O) 1-3 Definitief
.. Zwolle H4 Deventer H2 (O) 5-4 Definitief
.. Apeldoorn H2 (O) EHV H3 2-2 Definitief
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
.. QZ H2 (O) PW H2 (O) 2-3 Definitief
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
.. Zwolle H3 Apeldoorn H2 (O) 3-5 Definitief
.. EHV H3 Deventer H2 (O) 6-4 Definitief
.. PW H2 (O) Zwolle H4 11-0 Definitief
.. Almelo H2 (O) Zevenaar H2 (O) 7-6 Definitief
.. QZ H2 (O) Union H5 2-3 Definitief
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
.. Zevenaar H2 (O) PW H2 (O) 3-3 Definitief
.. Union H5 Almelo H2 (O) 0-2 Definitief
.. Apeldoorn H2 (O) QZ H2 (O) 2-0 Definitief
.. Deventer H2 (O) Zwolle H3 1-4 Definitief
.. EHV H3 Zwolle H4 2-0 Definitief
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
.. Zwolle H4 Zevenaar H2 (O) 1-5 Definitief
.. QZ H2 (O) Deventer H2 (O) 2-2 Definitief
.. Almelo H2 (O) Apeldoorn H2 (O) 1-1 Definitief
.. PW H2 (O) Union H5 4-0 Definitief
.. Zwolle H3 EHV H3 0-3 Definitief
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
.. PW H2 (O) Apeldoorn H2 (O) 3-1 Definitief
.. Almelo H2 (O) Deventer H2 (O) 4-3 Definitief
.. QZ H2 (O) EHV H3 2-4 Definitief
.. Zwolle H4 Zwolle H3 1-2 Definitief
.. Zevenaar H2 (O) Union H5 6-3 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 8 MAART 2020
  Apeldoorn H2 (O) Zevenaar H2 (O) Sportpark Orderbos
  Deventer H2 (O) PW H2 (O) Sportpark 'De Achterhoek'
  EHV H3 Almelo H2 (O) Wesselerbrink-Noord
  Union H5 Zwolle H4 Sportp. 'De Kluis'
  Zwolle H3 QZ H2 (O) Sportpark Het Hoge Laar
ZONDAG 15 MAART 2020
  Almelo H2 (O) Zwolle H3 Sportpark Hinseveld
  PW H2 (O) EHV H3 10:45 Erve 'Het Slagman'
  Union H5 Apeldoorn H2 (O) Sportp. 'De Kluis'
  Zevenaar H2 (O) Deventer H2 (O) Sportp. 'Hengelder'
  Zwolle H4 QZ H2 (O) Sportpark Het Hoge Laar
ZONDAG 22 MAART 2020
  Apeldoorn H2 (O) Zwolle H4 Sportpark Orderbos
  Deventer H2 (O) Union H5 Sportpark 'De Achterhoek'
  EHV H3 Zevenaar H2 (O) Wesselerbrink-Noord
  QZ H2 (O) Almelo H2 (O) Sportpark Staddijk
  Zwolle H3 PW H2 (O) Sportpark Het Hoge Laar
ZONDAG 29 MAART 2020
  Apeldoorn H2 (O) Deventer H2 (O) Sportpark Orderbos
  PW H2 (O) QZ H2 (O) 14:45 Erve 'Het Slagman'
  Union H5 EHV H3 Sportp. 'De Kluis'
  Zevenaar H2 (O) Zwolle H3 Sportp. 'Hengelder'
  Zwolle H4 Almelo H2 (O) Sportpark Het Hoge Laar
ZONDAG 5 APRIL 2020
  Almelo H2 (O) PW H2 (O) Sportpark Hinseveld
  Deventer H2 (O) Zwolle H4 Sportpark 'De Achterhoek'
  EHV H3 Apeldoorn H2 (O) Wesselerbrink-Noord
  QZ H2 (O) Zevenaar H2 (O) Sportpark Staddijk
  Zwolle H3 Union H5 Sportpark Het Hoge Laar
ZONDAG 19 APRIL 2020
  Apeldoorn H2 (O) Zwolle H3 Sportpark Orderbos
  Deventer H2 (O) EHV H3 Sportpark 'De Achterhoek'
  Union H5 QZ H2 (O) Sportp. 'De Kluis'
  Zevenaar H2 (O) Almelo H2 (O) Sportp. 'Hengelder'
  Zwolle H4 PW H2 (O) Sportpark Het Hoge Laar
ZONDAG 17 MEI 2020
  Almelo H2 (O) Union H5 Sportpark Hinseveld
  PW H2 (O) Zevenaar H2 (O) 12:45 Erve 'Het Slagman'
  QZ H2 (O) Apeldoorn H2 (O) Sportpark Staddijk
  Zwolle H3 Deventer H2 (O) Sportpark Het Hoge Laar
  Zwolle H4 EHV H3 Sportpark Het Hoge Laar
ZONDAG 24 MEI 2020
  Apeldoorn H2 (O) Almelo H2 (O) Sportpark Orderbos
  Deventer H2 (O) QZ H2 (O) Sportpark 'De Achterhoek'
  EHV H3 Zwolle H3 Wesselerbrink-Noord
  Union H5 PW H2 (O) Sportp. 'De Kluis'
  Zevenaar H2 (O) Zwolle H4 Sportp. 'Hengelder'

Inloggen