Wedstrijden quicklinks

zat 16 nov - zat 23 nov - zat 30 nov - zat 7 mrt - zat 14 mrt - zat 21 mrt - zat 28 mrt - zat 4 apr


laat schema zien voor  


16 november | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Meisjes 8E1 8704  HCM Arnhem M8E1 30   08:00  09:00 uit -   info
Meisjes 8E2 8752  Arnhemse Mixed Hockey Club Upward M8E3 30   08:25  09:25 uit -   info
Meisjes 8E3 8951  MHC Bemmel 800 M8E3    08:30  09:00 Kunstgrasveld A  info
Fluiten: Veerle Jacobs (Meisjes B1) en Floortje Verheijden (Meisjes B1)
Arbitrage: Meisjes B1
Meisjes 8E4 8760  Doetinchemse Hockey Club M8E3 60   09:05  10:35 uit -   info
Meisjes E1 9146  THCC De Kromhouters M6E1 50   08:40  10:00 uit -   info
Meisjes E2 9226  Union M6E3    08:30  09:00 Kunstgrasveld A  info
Meisjes E3 9226  Union M6E2  08:30  09:00 uit -   info
Meisjes E4 9072  MHC Bemmel 800 M6E2 30   07:30  08:30 uit -   info
Meisjes F1 9536  HCQZ MF1    08:30  09:00 Kunstgrasveld C  info
Bardienst 08.00-12.00 uur
Meisjes F2 9539  NMHC Nijmegen MF1    08:30  09:00 Kunstgrasveld C  info
Bardienst 08.00-12.00 uur
Meisjes F3 9651  Hockey Club Druten MF2 30   08:30  09:30 uit -   info
Meisjes F4 9623  NMHC Nijmegen MF4  09:30  10:00 uit -   info
 
Jongens 8E1 8337  Arnhemse Mixed Hockey Club Upward J8E3 30   11:15  12:15 uit -   info
Jongens E1 8495  MHC Wijchen J6E2    08:30  09:00 Kunstgrasveld A  info
Jongens E2 8449  THCC De Kromhouters J6E1 50   08:40  10:00 uit -   info
Jongens F1 8654  NMHC Nijmegen JF3  09:30  10:00 uit -   info

16 november | Junioren

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Meisjes A1 10558  AHC Velp MA1 40   14:20  16:00 uit -   info
Meisjes A2 10874  MHC Wijchen MA3    07:45  08:30 Rabo veld  info
Fluiten: Andy Rothwell en Wout Beltman (Jongens A1)
Meisjes A3 10878  MHC Bemmel 800 MA3    15:00  15:45 Kunstgrasveld D  info
Fluiten: Sander Vuyk en Roland Aelen (Trimheren )
Meisjes A4 11329  AHC Velp MA3 40   16:20  17:45 uit -   info
Meisjes B1 10246  V.M.H.C. CARTOUCHE MB1    11:10  12:10 Rabo veld  info
Meisjes B2 11599  NMHC Nijmegen MB4  13:45  14:30 uit -   info
Meisjes B3 11694  AHC Velp MB2    13:15  14:00 Kunstgrasveld A  info
Fluiten: Nina van Velsen (Meisjes A2) en Frederique Zandvliet (Meisjes A2)
Arbitrage: Meisjes A2
Meisjes B4 11696  NMHC Nijmegen MB6  13:45  14:30 uit -   info
Meisjes B5 11885  HCM Arnhem MB5 30   12:15  13:15 uit -   info
Meisjes B6 11894  WMHC MB6 45   14:30  15:45 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes B7 11800  MHC Bemmel 800 MB5    09:30  10:15 Rabo veld  info
Fluiten: Irene Harts (Meisjes A2) en Pleun Willems (Meisjes A2)
Arbitrage: Meisjes A2
Bestuursdienst 08.00-11.30 uur
Meisjes B8 11898  Westerduiven MB3    09:45  10:15 Kunstgrasveld A  info
Fluiten: Lieke Muijsers (Meisjes A2 zaalhockey) en Pleuni Lensen (Meisjes A2)
Arbitrage: Meisjes A2
Meisjes C1 2102  DHV MC1 60   10:10  12:10 uit -   info
Meisjes C2 12020  NMHC Nijmegen MC3    15:00  15:45 Kunstgrasveld C  info
Fluiten: Max Hoogers (Jongens A3) en Bram Martens (Jongens A3 zaalhockey)
Arbitrage: Jongens A3
Kleedkamers vegen
Meisjes C3 12094  HCM Arnhem MC3 30   10:00  11:15 uit -   info
Meisjes C4 12343  MHCBeuningen MC4 30   13:00  14:15 uit -   info
Meisjes C5 12415  MHC Wijchen MC6    15:15  15:45 Kunstgrasveld A  info
Fluiten: Carlien Roelofs (Meisjes A2) en Britt Thuis (Meisjes A2 zaalhockey)
Arbitrage: Meisjes A2
Bestuursdienst 15.00-18.00 uur
Meisjes D1 12493  Arnhemse Mixed Hockey Club Upward MD1    09:15  10:15 Kunstgrasveld C  info
Fluiten: Moos de Haas (Jongens A1) en Joep van de Venne (Jongens A1 zaalhockey)
Arbitrage: Jongens A1
Meisjes D2 12598  NMHC Nijmegen MD3  08:45  09:15 uit -   info
Meisjes D3 12732  MHC Wijchen MD3    11:40  12:10 Kunstgrasveld D  info
Fluiten: Marit Bakker (Meisjes A3) en Roos Wanders (Meisjes B3)
Arbitrage: Meisjes B3
Bardienst 12.00-16.00 uur
Meisjes D4 12613  NMHC Nijmegen MD5    09:45  10:15 Kunstgrasveld D  info
Fluiten: David Ramers (Jongens A1 zaalhockey) en Cas van Sambeek (Jongens A1 zaalhockey)
Arbitrage: Jongens A1
Meisjes D5 12880  NMHC Nijmegen MD9  10:50  11:20 uit -   info
Meisjes D6 12882  M.H.C. Oosterbeek MD4 30   11:55  12:55 uit -   info
 
Jongens A1 14875  THC Hurley JA1    13:00  14:00 Rabo veld  info
Jongens A2 9763  Doetinchemse Hockey Club JA1 60   14:20  16:20 uit -   info
Jongens A3 9875  Hockey Vereniging Zevenaar JA1    16:45  17:30 Rabo veld  info
Fluiten: Peter Paul Biermans (Mix Team) en Ton Moors
Jongens B1 10110  O.H.C. Bully JB1 100   11:20  14:00 uit -   info
Jongens B2 10105  HCM Arnhem JB1    15:00  15:45 Rabo veld  info
Fluiten: Casper de Bruijn (Jongens A3) en Thymen Vos (Jongens A3)
Arbitrage: Jongens A3
Bardienst 16.00-20.00 uur Velden nalopen
Jongens B3 10182  HCOB - Hockeyclub Overbetuwe JB2 30   08:30  09:45 uit -   info
Jongens C1 419  DHV JC1    11:10  12:10 Kunstgrasveld C  info
Bestuursdienst 11.30-15.00 uur
Jongens C2 10270  Arnhemse Mixed Hockey Club Upward JC2 30   12:35  13:50 uit -   info
Jongens D1 10390  HC Ares JD1 60   09:50  11:50 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Jongens D2 10388  Arnhemse Mixed Hockey Club Upward JD2    13:30  14:00 Kunstgrasveld C  info
Fluiten: Floor Edwards (Meisjes A3) en Annika Beelen (Meisjes A3)
Arbitrage: Meisjes A3
Jongens D3 10534  HCM Arnhem JD2    11:40  12:10 Kunstgrasveld A  info
Fluiten: Anna Reimering (Meisjes A3) en Yasmine Haszing (Meisjes A3)
Arbitrage: Meisjes A3


Inloggen