Wedstrijden quicklinks

zon 17 nov - di 19 nov - zon 24 nov - di 26 nov - zon 1 dec - di 10 dec - vrij 28 feb - zon 8 mrt


laat schema zien voor  


17 november | Senioren

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Dames 1 4567  HCQZ D1    11:45  12:45 Rabo veld  info
Dames 10 3983  N.S.H.C. Apeliotes D13    16:00  16:30 Kunstgrasveld A  info
Arbitrage: Dames 5
Dames 11 4001  WMHC D7    16:00  16:30 Kunstgrasveld D  info
Arbitrage: Dames 3
Dames 12 3977  HCM Arnhem D6 30   14:00  15:00 uit -   info
Dames 2 3974  HC Zwolle D2    10:30  11:00 Kunstgrasveld C  info
Fluiten: Frans Hoefs en Martijn Hoefs (Heren Veteranen A)
Dames 3 3984  Union D6    14:30  15:00 Kunstgrasveld C  info
Arbitrage: Dames 2
Dames 4 3976  MHCBeuningen D3    08:30  09:15 Kunstgrasveld C  info
Arbitrage: Dames 2
Dames 5 4267  HC Zwolle D4    14:15  14:45 Kunstgrasveld D  info
Fluiten: Lieve Aalbers (Dames 7) en Lieke Veen (Dames 7)
Arbitrage: Dames 7
Dames 6 3984  Union D3  14:30  15:00 uit -   info
Dames 7 8133  DHC Drienerlo D2    12:15  12:45 Kunstgrasveld D  info
Fluiten: Lennart Straetemans (Jongens A3 zaalhockey) en Floor Edwards (Meisjes A3)
Arbitrage: DVA zondag
Dames 8 8166  NMHC Nijmegen D6  13:15  13:45 uit -   info
Dames 9 3970  N.S.H.C. Apeliotes D8    15:45  16:30 Rabo veld  info
Arbitrage: Dames 5
Dames Jong Senioren 1 4985  HCQZ DJ1  10:30  11:00 uit -   info
Dames Jong Senioren 2 4978  WMHC DJ1    16:15  16:45 Kunstgrasveld C  info
Arbitrage: Dames 3
Dames Jong Senioren 3 4982  HCOB - Hockeyclub Overbetuwe DJ1 30   14:15  15:15 uit -   info
 
Heren 1 4520  Berkel Enschot H1    13:45  14:45 Rabo veld  info
Heren 2 2827  MHC EDE H2    12:15  13:00 Kunstgrasveld C  info
Arbitrage: Heren 4
Heren 3 2832  Union H4  10:00  10:30 uit -   info
Heren 4 2832  Union H3    10:00  10:30 Rabo veld  info
Fluiten: Jeroen Koch (Heren 2)
Arbitrage: Heren 2
Heren 5 3230  Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina H2 90   10:45  12:45 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Heren 6 2831  MHC Wijchen H2 30   10:00  11:00 uit -   info
Heren 7 2840  HCM Arnhem H2 30   09:45  10:45 uit -   info

17 november | Veteranen

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
DVA zondag 6130  MHCBeuningen DA    11:00  11:00 Kunstgrasveld D  info
Fluiten: Susanne van Megen (Dames 4) en Joep Giesberts (Jongens A2)
Arbitrage: Dames 4
 
Heren Veteranen A 5548  MHC EDE HB    14:15  14:45 Kunstgrasveld A  info
Fluiten: Oscar Vogels (Heren Veteranen LA)
Arbitrage: Heren Veteranen LA
Heren Veteranen LA 5879  M.H.C. Oosterbeek HLA    12:15  12:45 Kunstgrasveld A  info
Arbitrage: Heren Veteranen LC
Heren Veteranen LB 5999  Lochemse Hockey Club HLA 75   11:45  13:00 uit -   info
Heren Veteranen LC 6000  Apeldoorn HLB    10:30  11:00 Kunstgrasveld A  info
Fluiten: Peter Blom (Heren Veteranen LA) en Pieter Verberne (Heren Veteranen LA)
Arbitrage: Heren Veteranen LA


Inloggen