Terug
Dit schema loopt van 29-11-2020 t/m 13-2-2021
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Meisjes D4 Wouter Grijs Rabo - AB
17:45 - 19:15 Meisjes D1 Myrthe de Haas Rabo - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Meisjes 8E1 Wouter Grijs KGD - C
17:00 - 18:00 Meisjes 8E2 Wouter Grijs KGD - D
17:00 - 18:00 Meisjes C3 Anne Heuver KGA - CD
17:15 - 18:15 Jongens C2 Cas Jeuken Rabo - CD
17:15 - 18:15 Meisjes B2 Andy Rothwell KGA - AB
17:45 - 19:15 Jongens B1 Raoul Willems Rabo - AB
17:45 - 19:15 Jongens C1 Sam Wessel KGC - AB
17:45 - 19:15 Meisjes A1 Yannick Hulsker
Jeffrey Martijn
KGC - CD
18:00 - 19:30 Jongens D1 Liesbeth Kok KGD - AB
18:00 - 19:00 Meisjes 8E3 Wouter Grijs KGD - C
18:00 - 19:00 Meisjes 8E4 Wouter Grijs KGD - D
18:00 - 19:00 Meisjes B3 Anne Heuver KGA - CD
18:15 - 19:15 Jongens A2 Cas Jeuken Rabo - CD
18:30 - 19:30 Jongens B2 Andy Rothwell KGA - AB
19:00 - 20:30 Dames 5 KGD - CD Marceau de Klijn Wissel D5 vroeg-laat
19:15 - 21:15 Dames 1 Jouk Nijenhuis
Wouter Grijs
KGC
19:15 - 21:15 Heren 1 Erik Verzijden
Jeroen Koch
Rabo
19:30 - 21:00 Dames 2 Raoul Willems KGA - CD
19:30 - 21:00 Dames 8 Jeffrey Martijn KGD - AB
19:30 - 20:30 Meisjes B4 Andy Rothwell KGA - AB
20:30 - 22:30 Open training Trainingsgroep KGA - AB
20:30 - 21:00 Trimheren Vincent Pelser KGD - CD
21:00 - 22:30 Open training Trainingsgroep KGA - CD
21:00 - 22:00 Trimheren Vincent Pelser KGD
21:15 - 22:30 Keeperstraining Trainingsgroep KGC - AB H1 (/D1) Thijs Dubbers
21:15 - 22:30 Dames 4 Joost Gijsbers KGC - CD
21:15 - 22:30 Dames 5 Rabo - AB Marceau de Klijn Wissel D5 vroeg-laat
21:15 - 22:30 Heren 4 Jeffrey Martijn Rabo - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 16:00 Jongens E1 Edo Sprokholt Rabo - A
15:00 - 16:00 Jongens F1 Edo Sprokholt Rabo - B
15:00 - 16:00 Jongens F2 Jasper Stokkermans Rabo - C
15:00 - 16:00 Meisjes F2 Jasper Stokkermans Rabo - D
15:00 - 16:00 Meisjes F3 Jasper Stokkermans Rabo - D
16:00 - 17:00 benjamins blauw Jasper Stokkermans Rabo - C
16:00 - 17:00 benjamins rood Jasper Stokkermans Rabo - D
16:00 - 17:00 Funkey donderdag Edo Sprokholt Rabo - A
16:00 - 17:00 Funkey woensdag Edo Sprokholt Rabo - B
17:00 - 18:00 Meisjes E1 Gijs Vugs Rabo - A
17:00 - 18:00 Meisjes E2 Gijs Vugs Rabo - B
17:00 - 18:00 Meisjes E3 Edo Sprokholt Rabo - C
17:00 - 18:00 Meisjes E4 Edo Sprokholt Rabo - D
17:30 - 19:00 Meisjes C1 Jasper Stokkermans
Samuel Kolthof
KGC - AB
17:30 - 18:30 Meisjes C2 Floris van der Linden KGA - AB
17:30 - 18:30 Meisjes D3 Marc Schasfoort
Yrsa Vaessen
KGC - CD
18:00 - 19:30 Meisjes B1 Thimo Bout Rabo - AB
18:30 - 20:00 Jongens A1 Edo Sprokholt Rabo - CD
18:30 - 19:30 Meisjes C5 Floris van der Linden KGA - AB
19:00 - 20:00 Meisjes A4 Niek Middelbeek KGC - CD
19:00 - 20:00 Meisjes B5 Jasper Stokkermans KGC - AB
20:00 - 21:15 D30B Leonie Piso Rabo - CD Wissel D30A-D30B
20:00 - 21:15 Dames 11 Joost Wils KGD - AB
20:00 - 21:15 Dames 3 Jeffrey Martijn KGC - AB Wissel D03-D09
20:00 - 21:30 Dames Training A Niek Middelbeek KGA - AB
20:00 - 21:15 Heren 5 Rabo - AB Wissel H5-H2
20:00 - 21:15 Heren 6 Rianne Jansen
Yvonne de Keyzer
KGC - CD Wissel H6-D6
20:30 - 22:00 Dames 13 Jasper Stokkermans KGA - CD
21:15 - 22:30 D30A Jeffrey Martijn Rabo - CD Wissel D30A-D30B
21:15 - 22:30 Dames 6 Giel Verhagen KGC - CD Wissel H6-D6
21:15 - 22:30 Dames 9 Leonie Piso KGC - AB Wissel D03-D09
21:15 - 22:30 Heren 2 Rabo - AB Wissel H5-H2
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 10:15 Dames Trim B Gertie Karsten-Paas KGC
16:00 - 17:00 Meisjes D2 Edo Sprokholt Rabo - AB
16:00 - 17:00 Meisjes D3 Edo Sprokholt Rabo - CD
17:45 - 19:15 Jongens B1 KGC - AB
17:45 - 19:15 Meisjes A1 Yannick Hulsker
Jeffrey Martijn
Rabo - CD
17:45 - 19:15 Meisjes B1 Thimo Bout
Joep Koolen
KGC - CD
17:45 - 19:15 Meisjes D1 Myrthe de Haas Rabo - AB
18:00 - 19:00 Meisjes B2 Edo Sprokholt
Edo Sprokholt
KGA - CD
19:00 - 20:00 Meisjes A2 Jan-Petch Woudstra KGD - CD
19:00 - 20:00 Meisjes A5 Edo Sprokholt KGA - CD
19:00 - 20:00 Meisjes A6 Anne Santes KGA - AB
19:15 - 21:15 Dames 1 Jouk Nijenhuis
Wouter Grijs
Rabo
19:15 - 21:15 Heren 1 Erik Verzijden
Jeroen Koch
KGC
20:00 - 21:15 Dames 12 Rachel Jansen KGA - AB
20:00 - 21:15 Heren 7 KGA - CD
20:00 - 22:00 Mix Team Marc Schasfoort KGD
21:15 - 22:30 Dames 2 KGC - AB
21:15 - 22:30 Dames 4 Joost Gijsbers KGA - CD
21:15 - 22:30 Dames 7 Oliver Dil Rabo - CD
21:15 - 22:30 H35A KGC - CD
21:15 - 22:30 H45A Rein Cozijn KGC - CD
21:15 - 22:30 H45B KGC - CD
21:15 - 22:30 H45C KGC - CD
21:15 - 22:30 Heren 3 Rabo - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Meisjes D5 Edo Sprokholt KGC - CD
17:00 - 18:00 Jongens D1 Liesbeth Kok KGC - CD
17:30 - 19:00 Jongens C1 Sam Wessel
Wouter Grijs
Rabo - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C1 Jasper Stokkermans
Andy Rothwell
Rabo - CD
18:00 - 19:00 Jongens 8E1 Frank Stofmeel KGA - AB
18:00 - 19:00 Jongens 8E2 Frank Stofmeel KGA - CD
18:00 - 19:30 Meisjes C4 Femke Zoetbrood KGC - AB
18:30 - 20:00 Jongens A1 Edo Sprokholt KGC - CD
19:00 - 20:30 Dames 1 Jouk Nijenhuis Rabo
19:00 - 20:30 Heren 1 Erik Verzijden
Wouter Grijs
Rabo
19:00 - 20:00 Meisjes A3 Andy Rothwell KGA - CD
19:00 - 20:00 Meisjes C2 Jasper Stokkermans KGA - AB
19:30 - 20:45 Dames 10 Niek Middelbeek KGC - AB Wissel DJ1-D10 vroeg-laat
20:00 - 21:30 Dames 3 Jeffrey Martijn KGD - AB
20:00 - 21:15 Dames Jong Senioren 2 Oliver Dil KGA - AB DJ2 wisselt vroeg-laat i.v.m. trainer Oliver uit JH1
20:00 - 21:15 Dames Jong Senioren 3 Moos de Haas KGA - CD
20:00 - 21:30 Heren 8 Cas Jeuken KGD - CD Wissel H8-HJ1 vroeg-laat omdat trainer Cas in JH1 speelt
20:00 - 21:15 Heren Jong Senioren 1 Marc Schasfoort KGC - CD Wisselt met DJ4-HJ1 vroeg-laat
20:30 - 22:30 DS1 Rabo Reservering voor hockey7 dames DS1 en DS2, D03 en H8 wisselschema op basis van geplande hockey7 wedstrijddagen bij Union. Ook mogelijkheden voor oefenwedstrijden H1/D1 en als invaltrainingoptie
20:45 - 22:00 Dames Jong Senioren 1 Niek Middelbeek KGC - AB Wissel DJ1-D10 vroeg-laat
21:15 - 22:30 Dames Jong Senioren 4 Marc Schasfoort KGA - CD Wisselt DJ4-HJ1, DJ4 altijd op KGA
21:15 - 22:30 Heren 4 Jeffrey Martijn KGC - CD