Trainingsschema   vrijdag 24 mei 2019   01:36

Let op: de trainingen starten vanaf 29 augustus.

Dit schema loopt van 18-2-2019 t/m 10-6-2019
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:15 - 18:30 derde training eerstelijns Trainingsgroep Rabo
18:00 - 22:00 Keeperstraining Trainingsgroep KGC - AB Hans van Loon Boris Burg
20:30 - 22:00 Bedrijfscompetitie Trainingsgroep KGD
20:30 - 22:00 Bedrijfscompetitie Trainingsgroep KGA
20:30 - 22:00 Bedrijfscompetitie Trainingsgroep Rabo
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Jongens 8E1 Jasper Schuit
Edo Sprokholt
Thomas Jong
Meine Haze
Daniël Schoeren
Rabo - D
16:00 - 17:00 Meisjes 8E1 Jasper Schuit
Edo Sprokholt
Thomas Jong
Meine Haze
Daniël Schoeren
Rabo - A
16:00 - 17:00 Meisjes 8E2 Jasper Schuit
Edo Sprokholt
Thomas Jong
Meine Haze
Daniël Schoeren
Rabo - B
16:00 - 17:00 Meisjes 8E3 Jasper Schuit
Edo Sprokholt
Thomas Jong
Meine Haze
Daniël Schoeren
Rabo - C
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 16:00 funkey Trainingsgroep KGA - AB Debby van Haren Noor Wessels
15:00 - 16:00 Jongens E1 Jasper Schuit
Sari van Noort
Rabo - A
15:00 - 16:00 Jongens E2 Jasper Schuit
Sari van Noort
Rabo - B
15:00 - 16:00 Meisjes E1 Jasper Schuit
Sari van Noort
Rabo - C
15:00 - 16:00 Meisjes E2 Jasper Schuit
Sari van Noort
Rabo - D
15:00 - 16:00 Meisjes E3 Jasper Schuit
Sari van Noort
Rabo - C
15:00 - 16:00 Meisjes E4 Rabo - D
19:00 - 20:00 Keeperstraining Trainingsgroep Rabo - AB
19:00 - 20:00 Keeperstraining Trainingsgroep KGD - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 funkey Trainingsgroep KGA - D Debby van Haren Carys Pulles Lotte Leijser
17:00 - 18:00 Benjamins blauw KGA - C
17:00 - 18:00 Benjamins Groen Eefke Winkelhorst
Guus Huntjens
KGA - B
17:00 - 18:00 Benjamins zilver KGA - C
17:00 - 18:00 Jongens 8E1 Edo Sprokholt
Marc Schasfoort
KGC - D
17:00 - 18:00 Jongens F1 Meine Haze KGA - D
17:00 - 18:00 Jongens F2 Heleen van de Graaf KGA - D
17:00 - 18:00 Meisjes 8E1 Edo Sprokholt KGC - A
17:00 - 18:00 Meisjes 8E2 Edo Sprokholt KGC - B
17:00 - 18:00 Meisjes 8E3 Edo Sprokholt KGC - C
17:00 - 18:00 Meisjes F1 Yara van der Jagt
Eline Verheijden
Rabo - B
17:00 - 18:00 Meisjes F2 Sophie Zegers
Floortje Verheijden
Rabo - A
17:00 - 18:00 Meisjes F3 Karlijn Schouten
Roos Wanders
Rabo - A
17:00 - 18:00 Meisjes F4 Isa Griffioen
Lara Schuurmans
KGA - B
17:00 - 18:00 Meisjes F5 Nienke Speldenbrink
Yasmine Haszing
KGA - A
Inloggen